Где тут 0?• 11 ноября 2024

У кого ученая степень, сколько вы зарабатываете?

интересует медицина.
Девочки, если не трудно, напишите +- уровень ЗП ну и вообще уровень доходов.

Не понимаю, стоит в это влазить или нет.

Спасибо!
Кракадэ• 11 ноября 2024
5к$. Не медицина. Вчене звання (кандидата або доктора філософії, я так розумію) показує лиш те, що ви змогли до кінця довести один великий проект. Все інше залежить від ваших навичок, в першу чергу комунікативних і вмінь, а не папірців.
автор Где тут 0? • 11 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Спасибо.

А в какой ві сфере? Такой высокий уровень ЗП
КрестьянинДиор• 11 ноября 2024
ага, вот сейчас под четыре утра как раз сбор ученых на советчице. ща все подтянутся
автор Где тут 0? • 11 ноября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну может кому не спится
Зупка_цем• 11 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
І вам оце цікаво, з нами, такими дуриндами, тут оце спілкуватися?😳
автор Где тут 0? • 11 ноября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Ну перестаньте же.
Задала нормальный вопрос.
Джага-джага• 11 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Науковий ступінь. Кандидата (доктор філософії) або доктора наук.
Вчене звання - це про доцента чи професора)
Кракадэ• 11 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Дякую що уточнили. Погоджуюсь.
Кракадэ• 11 ноября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Досліджую поведінкові патерни альфасамок.
Кракадэ• 11 ноября 2024
Ответ дляГде тут 0?
Спасибо.

Відповідь банальна, ІТ. В моєму домені знання здобуті в аспірантурі релевантні. Але на зарплатню не впливає PhD, максимум, полегшує співбесіди і менше скляних потолків. І робота цікавіша, ніж більшість ІТ. Front end інженер швидче стане заробляти ті ж гроші.
автор Где тут 0? • 11 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Дякую вам дуже за відвертість.
Ваш приклад надихає
Пушкининиана• 11 ноября 2024
Мой работодатель, профессор, кандидат наук, своя клиника. Думаю, заработка нет у него, только доход.
Винник• 11 ноября 2024
Професор, дмн, максимум бьіло 2,5 тьіс Дол, сейчас 700 на 0,75 ставки в Шеве Так еще и преподает на английском. Короче, хлеб не легкий
Чорт і Шо• 11 ноября 2024
Если вы говорите о зарплатах в академической сфере, то у большинства 500 долл за счастье. Чтобы дорасти до профессора на это надо квартиру положить.

В обычной карьере надеятся, что степень поможет - странно, скорее степень - дополнительная вишенка на тортике, не более
Якось так і живу• 11 ноября 2024
Ответ дляГде тут 0?
Ну может кому не спится
никак, пошла в быстрые деньги , косметологию
кандидат , около 3 т
120-120-120 (не худею)• 11 ноября 2024
В нашому ініверситеті , не мед.
Це була дуже корумпована справа.
Всі аспіранти , це діти викладачів.
Був у нас вундеркінд в університеті, то пішов на ’соіскателя’.
Потім правда взяли в аспірантуру.
З моєї групи дівчина поступила в аспірантуру за гроші- її професор ще той фрік. Хоч в мене була магістратура і червоний диплом бажання лишатись не було.
А ще мій коллега з цьогр ж університету, доволі розумний хлопець завалив захист чи пред захист канд і більше не пішов
Бесконечность-не предел• 11 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
👏👏👏
Вірно написали
Бо мій приклад з найближчого оточення не має і 20к гривень. Не медицина, звичайно
Українська Мрія• 11 ноября 2024
Гідролог, 1к євро. Всі, хто любить свою професію, всі досягли норм рівня життя - кого знаю. Художники, біологи, історики.