Мій колишній чоловік покинув нас коли нашій дитині було 2 місяців. Ми за кордоном, і коли я приїхала лікуватися в Україну він нас покинув, зраджував, зараз знаходиться за кордоном.
Фінансово ніяк не допомагає уже 9 місяців. Все повністю на мені. Ми не спілкуємося на разі, бо у нього є дівчина, він з нею викладає фото у соцмережах, мені це все неприємно тому і спілкування я повністю обрізала, та й він не особо хоче, за дитину нічого не питає більше.
Виникає питання: коли дитина підросте і можливо він захоче з дитиною спілкуватися і бачитись. Як правильно поступити? Забороняти чи не забороняти? Приклад батька він точно буде подавати не найкращий.
Ответ дляДона Ко Ко
Мій колишній втік, коли виявилося, що донька потребує тривалого і вартісного лікування. Їй 2 роки було. Періодично виникав і роповідав, як її любить. Приблизно раз на рік. Потім зник взагалі. Я сама лікувала, влазила в кредити, багато чого мені коштувало витягти її в нормальний стан. Зараз їй 15. Пару років він виник на горизонті і хоче спілкуватися. А вона не хоче. Я їй казала, що якщо захоче спілкуватися, я прийму будь-яке рішення без образ, бо це її батько. Все одно не хоче. Максимум смс привітання зі святом, і все. Колишньому казала, що якщо він хоче нормальних стосунків, треба докласти великих зусиль. Але щось бачу, що він вже здувається, вже не дуже й напружується.
Мені прикро що вам довелося самій пройти цей складний шлях. Ви дуже сильна❤️
Единорог_помог• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
А що поганого в цьому бажанні? Коли людина причинила тобі біль, бажати йому того ж самого це не ок?
Вы живете в ожидании мести, которая никогда не наступит.
Сливаете свою реальную жизнь, варясь в этом
ОбережнаЯ• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
У нас були гроші, житло і робота. Яка ще треба була стабільність? Мати 50-ти пічний запас грошей на перед? Інше питання що чоловік мене покинув і я не мала фінансової подушки своєї це правда. А багато жінок в декреті її мають?
На поездку в Америку Вы вытянули со своих родителей, до беременности начали залезать в долги, но детей упорно делали. Автор, Вы волшебная.
Не долго Вам удалось продержать мужа около себя, сбежал. Зачем Вам вообще было это нужно ?
Ответ дляОбережнаЯ
Ви теж я бачу, не менш волшебная)
ОбережнаЯ• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
Ви теж я бачу, не менш волшебная)
Мне не понятно, зачем Вы заставляли мужчину быть с Вами ?
Басноплетка• 11 ноября 2024
Ребенок сам захочет и что вы сделаете? Будете настраивать? Вы уже лишили ребенка отца,будьте мудрее. Ещё можно наладить отношения.
ОбережнаЯ• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
Як я могла його змусити, цікаво?) пістолет йому до скроні підставляла?) сиішна ви
Детьми не возможно удержать мужчину.
Ответ дляБасноплетка
Якщо дитина захоче сама я не буду перешкоджати. Мова про те, коли дитина ще маленька і не знає що в неї є біолочний батько
ОбережнаЯ• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
Це була бажана дитина з обох сторін, ми планували вагітність 2,5 років. Автор, таке враження що вам приносить задоволення критикувати когось
Дайте ему развод, отпустите.
ЗавЛабСнаб• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
Офіційно ми ще у шлюбі, але для мене він уже колишній. Папірці це формальність
Ви не про те думаєте. Краще на аліменти подайте, щоб не вважалось що він допомагає дитині добровільно.
Дона Ко Ко• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
Дякую