Uznalka• 11 ноября 2024

Чи давати колишньому бачитись з дитиною?

Мій колишній чоловік покинув нас коли нашій дитині було 2 місяців. Ми за кордоном, і коли я приїхала лікуватися в Україну він нас покинув, зраджував, зараз знаходиться за кордоном.
Фінансово ніяк не допомагає уже 9 місяців. Все повністю на мені. Ми не спілкуємося на разі, бо у нього є дівчина, він з нею викладає фото у соцмережах, мені це все неприємно тому і спілкування я повністю обрізала, та й він не особо хоче, за дитину нічого не питає більше.
Виникає питання: коли дитина підросте і можливо він захоче з дитиною спілкуватися і бачитись. Як правильно поступити? Забороняти чи не забороняти? Приклад батька він точно буде подавати не найкращий.
Барабан для дорослих• 11 ноября 2024
Коли це він встиг стати колишнім чоловіком?

Единорог_помог• 11 ноября 2024
Вот когда подрастет,
и когда он (возможно) захочет
тогда и решите.
автор Uznalka • 11 ноября 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Офіційно ми ще у шлюбі, але для мене він уже колишній. Папірці це формальність
Ангел-предохранитель• 11 ноября 2024
Не захоче
Ви йому не потрібні. Коли дитина стане дорослою, вирішить сама
dulenok• 11 ноября 2024
.решайте вопросы по мере их поступления
Срочнокпсихологу• 11 ноября 2024
Он просит свиданий, что вы думаете об этом? Нафига засорять мозг, чем не нужно сейчас
Бритоножка• 11 ноября 2024
От коли дитина підросте і якщо він захоче спілкуватись і дитина буде також за, от тоді і питання стояти не буде, він може через суд досягти дозволу. Але якщо він не залежний від алко чи нарко, і психічно здоровий то забороняти спілкуватись це безглуздо ( ви потім вийдете виною ) ваші образи то ваші а дитина вже сама буде вирішувати хоче вона спілкування чи ні.
Единорог_помог• 11 ноября 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Не захоче
Да автор варится в своих розовых мечтах)

Вот захочет бывший когда-нибудь с ребенком общаться, а я кааааак откажу! Да, откажу! Потому что он будет показывать плохой пример! Откажу! И бывший пойдет роняя слезы и грызя локти! А я буду сидеть отомщенная и великолепная
Фрикаделька• 11 ноября 2024
О
Мамки маніпуляторші
Автор, дитина це жива людина, а не предмет ваших маніпуляцій

dulenok• 11 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог

ну всем же хочется, чтоб о них убивались и думали, что потеряли. А все мы такие сильные и независмые и бла-бла-бла
автор Uznalka • 11 ноября 2024
Ответ дляdulenok
А що поганого в цьому бажанні? Коли людина причинила тобі біль, бажати йому того ж самого це не ок?
dulenok• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
да бажайте на здоровье....хто ж вам запрещает.
ОбережнаЯ• 11 ноября 2024
На какие деньги Вы планировали жить в Америке ?
Фрикаделька• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
До чого тут ваша дитина?
Чи просто більше маніпулювати не має чим?
А дитина - іграшка
Булькаю• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
Так на алименты подавайте, в той стране его заставят платить
Булькаю• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
Автор меня муж бросил беременную и ему глубоко на малую наплевать уже 12 лет
Триндю-бриндю• 11 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог

Автор права насправді.
Такі колишні тати завжди повертаються, коли діти вже виросли. Бачать успішних дітей і в них ’раптом’ прокидаються батьківські почуття. Вони б хотіли спілкуватися з дітьми)
Насправді жінці у цей момент вже глибоко фіолетово на колишнього, у неї вже своє життя і труднощі виховання дітей позаду. Проблема не у жінці, а у тому, що дітям такий тато ’на ф..г всра..ся’. Це грубо, але максимально точно передає ставлення дітей. І жодні розмови і вмовляння , в тому числі з боку матері, не в силу змінити цю ситуацію. Для дітей це чужа по суті людина, ніяких емоцій чи почуттів нема, і спілкування теж нема саме з цієї причини.
Автор, ви переймається дарма. Живіть своїм життям, тему тата взагалі не піднімайте з дитиною. Час все розставить по місцях.
автор Uznalka • 11 ноября 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Перший час працювали разом і відклали гроші. Потім якийсь час він сам нас забезпечував. Поки я не захворіла і мені довелося їхати в Україну на лікування.
автор Uznalka • 11 ноября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Автор права насправді.
Дякую 🫶🏼

ОбережнаЯ• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
Вы уже через три месяца были беременной. Полное безрассудство.
Вы оба за себя то не можете нести ответственность, но решили делать детей.
Белая котичка• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
Его отцовство - это тоже формальность..
по факту - ВЫ одна воспитываете и содержите.
Еще вопросы есть?
Он захочет видеться чтобы ЧТО?? Для чего?
любить? - этого НЕТ и не уже не будет... чтобы что?
Вот будет ребенку лет 20 и он сам решит хо или не хо знать биологического отца. А захочет дитя его знать только в 1 случае: когда есть дефицит и поломка психологическая.. те когда дитя недолюбленное, оно ищет корни и надежду ’а вдруг меня там любят’
А сейчас когда его нет и он отчалил.. этот вопрос сдох...
автор Uznalka • 11 ноября 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Обгрунтуйте будь ласка.
ОбережнаЯ• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
Обгрунтуйте будь ласка.
Как можно было планировать беременность, не имея никакой финансовой стабильности.
7_кг_рыбы• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
Лично вы можете ему хоть машину с разгона головой помять. Но нефиг впутывать в свои планы других людей. Даже если это ваши дети
автор Uznalka • 11 ноября 2024
Ответ дляОбережнаЯ
У нас були гроші, житло і робота. Яка ще треба була стабільність? Мати 50-ти пічний запас грошей на перед? Інше питання що чоловік мене покинув і я не мала фінансової подушки своєї це правда. А багато жінок в декреті її мають?
ПП-шница• 11 ноября 2024
Когда ребенок вырастет,то он сам решит общаться с ним или нет.
Белая котичка• 11 ноября 2024
Приведу пример банальный...
Человек выбросил вещь на мусорку, вы ее подняли, отмыли и нашли ей применение.. и вот человек вернулся ’отдай! это мое! ты же облагородила мой мусор, я хочу результат твоих стараний’
- ты выбросил! = похоронил! = забыл! = ушел навсегда! = тебе все равно..
Поймите, когда от ребенка отреклись = выбросили из жизни, это значит что фигуры отца в его жизни НЕТ! и этот человек не пригоден к этой роли... дитя нельзя выбросить, а потом вдруг ’полюбить’. такая запоздалая ’любовь’ это только когда хочет ребенка подоить на ресурсы... и только. ЛЮбить надо
- вовремя!
- с пеленок!
- активно участвуя!
Остальное - это Эгоизм... люди когда не нашли сытого места, возвращаются к тем кого предали и делают это лишь из соображений ЭГОизма (ищут где им лучше, кто бы их любил, кто бы их выручил и пр)
Пример может грубоват.. но..
автор Uznalka • 11 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Приведу пример банальный...
- вовремя!
- с пеленок!
- активно участвуя!
Пример может грубоват.. но..
Дякую, повністю з вами погоджуюсь
Белая котичка• 11 ноября 2024
Ответ дляUznalka
Дякую, повністю з вами погоджуюсь
Спасибо, что правильно поняли мои слова
Сил Вам, добра и позитива!
Дона Ко Ко• 11 ноября 2024
Мій колишній втік, коли виявилося, що донька потребує тривалого і вартісного лікування. Їй 2 роки було. Періодично виникав і роповідав, як її любить. Приблизно раз на рік. Потім зник взагалі. Я сама лікувала, влазила в кредити, багато чого мені коштувало витягти її в нормальний стан. Зараз їй 15. Пару років він виник на горизонті і хоче спілкуватися. А вона не хоче. Я їй казала, що якщо захоче спілкуватися, я прийму будь-яке рішення без образ, бо це її батько. Все одно не хоче. Максимум смс привітання зі святом, і все. Колишньому казала, що якщо він хоче нормальних стосунків, треба докласти великих зусиль. Але щось бачу, що він вже здувається, вже не дуже й напружується.