Метелик• Изменено 11 ноября 2024
Він хоче без...
зустрічаємося 2 рік. Перед початком стосунків він здавав усі аналізи (всі ЗППП). Але все одно із захистом спимо. Він поставив питання без захисту,але я вагітніти категорично не хочу. Спіраль? Але я їй не довіряю. Купа випадків ,що з нею вагітніють. Жити разом пропонував,але я не хочу через те, що він фінансово геть незабезпечений. Вічно в боргах,грошей ні на що не вистачає,нічим не не допомагає. Отже,якщо що,вигрібатиму я сама все. З цієї причини, кожен живе на своїй території. Не відчуваю ніякої від нього підтримки фінансової абсолютно,ні на 100 грн,як-то кажуть. Як красиво відповісти,що все залишиться так як є.?
Акуна_Матата• 11 ноября 2024
А навіщо вам він взагалі? Нічого позитивного в пості не побачила, крім аналізів 😂
Вишневий цвіт• 11 ноября 2024
вы с ним ради секса? странно как на такого есть желание, он же антисекс
Твоя космішна• 11 ноября 2024
Але це не завалює вам спати з ним
У презервативів захист менший, ніж у спіралі. Якщо що
Госпожа Белладонна• 11 ноября 2024
А можете давать не за бесплатно?
Раз любви нет , можно выгоднее партию найти
Светка-пипетка• 11 ноября 2024
А просто послать нафуй, не? #Затонеодна? Только не нужно рассказывать, что этот жадный нищеброд просто Бог в койке.
Помеха справа• 11 ноября 2024
А навіщо щось вигадувати? Сказати, як є. Не ставати ганчіркою вже на початку стосунків, бо потім важко довести, що ви не ганчірка.
КучМала• 11 ноября 2024
Ответ дляТвоя космішна
Але це не завалює вам спати з ним
през защищает и от зппп
а спираль можно только рожавшим
Светка-пипетка• 11 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Красота тут ні до чого
Словами через рот
Ага, он пользует Автора не озадачиваясь красотой, а она боится что-то сделать некрасиво
Метелик
• 11 ноября 2024
Ответ дляЩаслива Я
А чи є якась в нього перспектива на майбутнє? Може він студент ще?
він не студент. йому вже 40 +
Метелик
• 11 ноября 2024
Ответ дляЯ не тону
А чем не устраивают презервативы?
меня устраивает. Его нет
ніколи такого не було• 11 ноября 2024
Ответ дляМетелик
він не студент. йому вже 40 +
Хоче щоб ви завагітніли?
Метелик
• 11 ноября 2024
Ответ дляЖертва интернета
аж цікаво ,а які в нього аргументи ’за’???
він мене так не відчуває.
Светка-пипетка• 11 ноября 2024
Ответ дляМетелик
він мене так не відчуває.
Какой 3.14здежжжжжжжь
Твоя космішна• 11 ноября 2024
Ответ дляКучМала
през защищает и от зппп
а спираль можно только рожавшим
Ні, спіраль не рекомендують тим, хто не народжував, а по факту - ставлять
Зппп передається не лише статевим шляхом
Метелик
• 11 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Хоче щоб ви завагітніли?
за дітей питав. я сказала-категорично ні. в мене вже є дитина,доросла. знову в памперси після 40 я не готова
ніколи такого не було• 11 ноября 2024
Ответ дляМетелик
А в нього діти є?
Щаслива Я• 11 ноября 2024
Ответ дляМетелик
він не студент. йому вже 40 +
Нафіг тоді він вам треба? Може вам здається, що тут всі шкури корисливі, але реальність така, що не має раю з коханим в шалаші. Не має і все!!!