Залізна пані• 11 ноября 2024

Ви отримали соціальну допомогу на дітей з інвалідністю за листопад?

Дівчата, добрий день
Скажіть, будь ласка, ви вже отримали допомогу на дітей з інвалідністю за листопад?
11 число, нічого нема(
Пилосмок працює• 11 ноября 2024
Ні
ВыФсеВрете• 11 ноября 2024
Так
Перекус беру завжди• 11 ноября 2024
Знакомая моя нет
АдеКВАтная• 11 ноября 2024
тема внизу уже є про соціальні виплати, хтось отримав, хтось ні
Латексне альтер ЕГО• 11 ноября 2024
вы каждый день создаете одну и ту же тему.
автор Залізна пані • 11 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Первый раз за 5 лет
Мать драконов• 12 ноября 2024
Ответ дляЗалізна пані
Первый раз за 5 лет
Теж ще не отримала, Київ, хоча за звичай вже надходять, від міста теж ще немає допомоги😟. Такого вже давно не було.
Шотуткоїться?• 12 ноября 2024
12 число вже. Нема нічого. Рятує лише підробіток поки що але все одно соцвиплата далеко не зайва
Мать драконов• 13 ноября 2024
Відпишіться, вже 13 число, хтось допомогу отримав?
Пишу_граммотно!• 13 ноября 2024
Ответ дляМать драконов
Ні, Київ, ще нічого не прийшло, ні від міста, ні від соцзахисту.
Мать драконов• 13 ноября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Мені вже прийшли в 16 годин від соцзахисту