Привіт з ботойбіччя• 11 ноября 2024
Покупаете ли вы сумки хенд мейд? Шоперы, например?
Моторошні троянди• 11 ноября 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Нахрена, простите?
А якщо б вам сподобались трусики і ви не знали, що то хенд мейд, купили б?
ПробілНеПрацює• 11 ноября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
В Трускавці недалеко бювету є магазинчик з білизною хенд.мейд
Моторошні троянди• 11 ноября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Разные ,ещё заколки и обручи делаю ,съедобные букеты .
У мене є кілька непотрібних джинсових і шкіряних виробів. Хочете придбати за недорого для хенд мейду?
Моторошні троянди• 11 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Бухгалтер по матеріалам на заводі. До цього робила в іншій галузі і не бухгалтером, третій рік простою підприємства вже набридло чекати чогось , запропонували роботу, а роботи багато, завод загружений на 100
А яка там зп?
Привіт з ботойбіччя
• 11 ноября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Я этого добра в секонде покупаю за копейки.
Моторошні троянди• 11 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Купують там? Які там ціни на трусики?
Я тертий жук• 11 ноября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
За 300грн? Нет. Но купила бы и за 500, те, что носились кучу лет и было комфортны. Но их надаль, не найти
ПробілНеПрацює• 11 ноября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
А яка там зп?
Поки випробовувальний термін 900 грн день вийшло, а потім ще будуть доплати. Обіцяють до 30тис на руки, з пл біла вся, держ.підприємство . Але треба працювати наполегливо і уважно.
Моторошні троянди• 11 ноября 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Може хенд мейд і будуть найкомфортніші
ПробілНеПрацює• 11 ноября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Купують там? Які там ціни на трусики?
Дорого. Чи купують не знаю, я помилувалися виробами
Я тертий жук• 11 ноября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Може хенд мейд і будуть найкомфортніші
Нет смысла проводить опыты, честно. 300грн за трусы и 70грн нова пошта. За 389грн купила 3 штуки, хб, брифы, польша. Даже примерить дали, прикиньте!
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Я собі пошити можу, але то лиш для себе. Не купила б жодної в інших. Мене звичайні пакети цілком влаштовують. Люблю користуватися кошиками з лози.
Меня пакеты не устраивают, поэтому у меня 5 сумок шоперов, распиханные во все карманы сумок.