Пишу з калідору• 11 ноября 2024
Паста Амосова
Приготувала волоські горіхи з гречаним медом і згадала, що є паста Амосова.
Давно не робила. Як робите ви?
Курага, фініки, інжир. Що ще додаєте?
Щоб вживати коли хочеться солодкого.
Навят чи вона зміцнює імунітет але краще ніж цукорки і печиво.
Давно не робила. Як робите ви?
Курага, фініки, інжир. Що ще додаєте?
Щоб вживати коли хочеться солодкого.
сладкий_ноябрь• 11 ноября 2024
Купіть собі на десерт пастилу
Там цукру 0, купа різних смаків, та ще й 100% корисно.
Коштує правда не дешево і зідається швидко :)
Пишу з калідору
• 11 ноября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Купіть собі на десерт пастилу
Дякую за пораду я сама готую пастилу з домашніх фруктів і навіть залишок продаю
Тема ж не про те, що мені купити, правда?
Пишу з калідору
• 11 ноября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Спробуйте спочатку знайти якісні сухофрукти, це теж проблема.
Бо в маркетах якісного не має, на базарах є, але не у всіх. Курагу взагалі важко знайти правильну, в основному вона гарна помаранчева продається, а то вже не те. Інжир взагалі повинен бути максимально сухим, якщо мокрий, то то теж хімічний.
Мед те ж саме, якщо магазинний, а не з пасіки, то теж там цукор.
Тому з неякісних продуктів вийде неякісна суміш, яка не принесе нічого, окрім скачка інсуліну.
Мед домашній, горіхи домашні, є сушені абрикоси які сушила в сушарці сама, інжир привезли з Чорногорії теж в дідуся купили ,якраз варіант використати. Всі пазли зійшлися))
Тоска в носках• 11 ноября 2024
Ответ для...аяприкольная
😂😂😂 а ще раніше лікували людей без наркозу
Ви щось чули про доказову медицину?
Для начала читать научитесь.
Бабуся Бетман• 11 ноября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Дякую так і зроблю
Ещё чернослив и синий изюм
Зайканалужайке• 11 ноября 2024
Роблю марокканське селло. Власне, це звідти Амосов узяв рецепт.
Фініки, курага, фіги, горіхи, мед, вершкове масло. Ще можна родзинки.
Зайканалужайке• 11 ноября 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Так, на жаль. Деякі лимони зараз дуже гірчать. Я трохи цедри натираю, а потім шкірку зрізаю і в середині виймаю перетинки трохи. А вже потім перекручую. Іноді просто сік додаю з цедрою трошки
Беру з товстою шкіркою, вони кислі. Ще аргентинські смачні. І майер теж непогані.