lilu1990• Изменено 11 ноября 2024

Перевірка на міцність на Запоріжжі

Останній ривок кацапів на тому напрямку у цьому році. Надіюсь, наші підготувались і не про-буть

❗️Протягом кількох днів русня може почати штурми в Запорізькій області, – речник Сил оборони Півдня Волошину коментарі Sky News.

Там російські війська чисельно перевищують сили оборони України. Головна ціль удару – Запоріжжя.
Vesy• 11 ноября 2024
Ответ дляBombastic
Не розпалась. Живу на дві країни, заради збереження і БЕЗПЕКИ дитини. Працюю багато і впевнена у майбутньому моєї дитини і моєї сімʼї.
А о куда вы выехали?

Bombastic• 11 ноября 2024
Ответ дляTanna
то вы наверное в первых рядах выехали, и прекрасно сидите на пособии в Германии улучшив свои жилищные условия, а теперь в белом пальто нам рассказываете как срочно надо всем выехать за таким счастьем
) червоний прапорець на всіх біженців, навіть які не біженці)
Надіюсь заспокійливі хоча б пєте, бо ліків від заздрощів і від ліні ще не придумали)
Bombastic• 11 ноября 2024
Ответ дляVesy
А о куда вы выехали?
Не далеко)
Life-game• 11 ноября 2024
Ответ дляTanna
Так уже Каховского водохранилища нет, после подрыва ГРЭС могут и пешком дойти, там уже лес колосится
Ну...ещё не зашли
А что там дальше, не известно(((
Vesy• 11 ноября 2024
Ответ дляBombastic
Не далеко)
Т.е. вы в Украине?
Tanna• 11 ноября 2024
Ответ дляLife-game
Ну...ещё не зашли
А что там дальше, не известно(((
очень надеюсь, что этот кошмар скоро остановиться
Bombastic• 11 ноября 2024
Ответ дляVesy
Т.е. вы в Украине?
Моя відповідь полегшить ваше життя чи погіршить?

Vesy• 11 ноября 2024
Ответ дляBombastic
А должна как-то повлиять?
Bombastic• 11 ноября 2024
Ответ дляVesy
А должна как-то повлиять?
Ну ви я так розумію зацікавилися моїм життям , то і питаю)
Татьяна123• 11 ноября 2024
Ответ дляBombastic
Плющит не по детски вас, а успокоительное должны пить другие? Выздоравливайте
Vesy• 11 ноября 2024
Ответ дляBombastic
О боги 😁 С чего вы решили, что я прям заинтересовалась? Пытаюсь понять откуда умничаете и рассказываете кому как жить
Bombastic• 11 ноября 2024
Ответ дляVesy
Тобто все-таки цікаво звідки я?)
Я біля вас, не далеко. Слава Богу не надовго
Vesy• 11 ноября 2024
Ответ дляBombastic
Тобто все-таки цікаво звідки я?)
Это ж кто кем заинтересовался, если знаете где я 😂
Bombastic• 11 ноября 2024
Ответ дляVesy
) а це не ви писали що ми сусіди?
Ой вибачте, даруйте)
Tanna• 11 ноября 2024
Ответ дляBombastic
Вы настолько недалеки, что не понимаете, что у каждого свои обстоятельства? при чем тут зависть? зависть - быть беженцем в другой стране, стоять в очередях за бесплатными продуктами, работать на черновых работах, за то пособие, которое там дают и бесплатное жилье. Нет - для меня это не есть счастье. Счастье - быть дома со своей семьей. Мне вас жаль, простые человеческие ценности вам не доступны, развивайтесь
Bombastic• 11 ноября 2024
Ответ дляTanna
))🙄
Все до купи)
Лягайте спати _ проспіться, у вас запаморочення)
Ирина-bbd0• 11 ноября 2024
Ответ дляVesy
Т.е. вы в Украине?
В польше
’Собирается переезжать ’
Ирина-bbd0• 11 ноября 2024
Хотя может уже и в болгарии
Собиралась недвигу покупать
Lily-2020• 11 ноября 2024
Ответ для@dres Odessa
Каким образом? Поясните пожалуйста ,как технически они это сделают?
Они уже сделали, увеличили дальность. Сейчас не найду подробности. Вот и Ванек, кстати, подтвердил

Agnoliya• 11 ноября 2024
Ответ дляBombastic
Вибачте не можу , але що чекають мами з дітьми?
А якщо мами з різних причин не можуть виїхати? Це щось дуже дивовижне для Вас, щоб ще й запитувати?
Agnoliya• 11 ноября 2024
Для чого ця тема? Люди в Запоріжжі теж вміють читати новини та аналізувати інформацію. Якщо буде загострення ситуації всі ті хто зможуть, виїдуть. Я в ДСНС, повинна залишитися тут щоб допомогти, нас відпускають тільки на декілька днів щоб вивезти дітей та повернутися. Добре коли є з ким їх там залишити, а зазвичай ні.
Nadiaaaa• 12 ноября 2024
Ответ дляAgnoliya
Перепрошую, а вам в ДСНС вже сказали дітей вивозити з Запоріжжя?
Agnoliya• 12 ноября 2024
Ответ дляNadiaaaa
Ні, не казали. Але коли стріляли по Запоріжжю С300, а зараз КАБами, деякі співробітники з власного розсуду тимчасово вивозять дітей с дружинами або родичами в Центральну або Західну Україну.
filafina• 12 ноября 2024
Ответ дляBombastic
))) зачепило? Вибачте . Нічого особистого.
Я вас навіть не знаю.
Вибачте, за хвилину слабкості.
ну уехала молодец, че других ковырять?
Teonaa• 12 ноября 2024
Ответ дляAgnoliya
То ви що там - каторжні в дснс? Чи ідейні? Чи що. Що знач лишить власних дітей «хорошо шо з кимось»?😳
Agnoliya• 12 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Якщо Ви не в темі про поняття саме служби, де є контракти та зобовʼязання, а не роботи зі звільненнями по першому бажанню, то не пишіть дурниць.
Teonaa• 12 ноября 2024
Ответ дляAgnoliya
Поки контракт,ви в нічкому самому страшному випадку не можете піти?
Це не дурниці. Адже у нас таке життя що щодня форс мажор може бути
Agnoliya• 12 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Є умови в контракті при яких можна піти і воєнний стан туди не входить. Під час воєнного стану як раз навпаки - починається посилення служби.
Avene• 11 декабря 2024
Ответ для@dres Odessa
Никак не сделают. Она мелет шо попало
@dres Odessa• 11 декабря 2024
Ответ дляAvene
Никак не сделают. Она мелет шо попало
Отож, лишь бы языком молоть ерунду