ДелиВерка• 12 ноября 2024

Доручення на батьків, які в окупації

Підкажіть,як я можу оформити доручення на батьків, які наразі знаходяться в окупації? Я в Україні. Нова влада може привласнити їх ( моє ) майно. По документам власник -я . Доручення, яке я робила у нотаріуса в Україні їм ( новій владі) до сраки ,воно не має там юридичного права. Чула,що їдуть в Польщу в їх посольство і там роблять це доручення. Тобто я маю їхати ,в мене скрін документів батьків ( рос.паспорт і ...) . Робиться те доручення ,яке вже буде на окупованій території вважатися за своє. Прошу,без осуду...Бажання їхати ніякого не має,але залишити батьків без даху також не варіант...не знаю що робити і чим допомогти.
Не ждуни ..звичайні пенсіонери ,як і більшість, які стали заручниками ситуації і які чекають ,коли той весь пи*дець закінчиться.
Дякую за слушні поради,якщо такі будуть...
100pudov• 12 ноября 2024
Вибачте, не по темі, але чому всі документ ’довіреність’ називають ’доручення’? Доручення - це ’поручнение’
Снегопадка• 12 ноября 2024
Співчуваю. Знаю людей, які їздили через фільтрацію на окуповану з метою оформити і продати майно. Потім виїжджали. Ніби всі живі, але нерви попсували.
Эскиз бесконечности• 12 ноября 2024
Наскільки я розумію і довіритель і довірча особа мають бути при складанні довіреності. Легше вам поїхати до них.
Сподіваюся воно того варте, бо я би своїм батькам радила все кидати і тікати.
Снегопадка• 12 ноября 2024
Співчуваю вам, автор. Нехай Бог береже Ваших батьків. І вас теж.
Каляка маляка• 12 ноября 2024
Автор, не знаю что вам посоветовать. Но если у вас нет того паспорта разве вы можете в их посольстве написать доверенность.
Тра Ля Ля• 12 ноября 2024
В мене не вийшло пройти фільтрацію, щоб проїхати на окуповану територію до матері (батько помер навесні). Тому вивозила літню матір через волонтерів. Про житло можна забути. Не гайте часу, забирайте батьків.
Котогосподиня• 12 ноября 2024
Русня не признает доверки кроме своих. Не тратьте время и деньги. Если у вас нет руснявого паспорта, вы в их посольстве никто
dulenok• 12 ноября 2024
Знакомая хотела поехать оформить наследство, но фильтрацию в Шереметьево не прошла. Все деньги и 5 дней жизни на смарку
АгатаХристя• 12 ноября 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Поделитесь, почему не вышло?
автор ДелиВерка • 12 ноября 2024
В окупацію не поїду ,фільтрацію навряд чи пройду. . Присутність їх не обов´язкова, лише копії документів. Це в теорії, а там хз..
Про забирай їх ..ніхто нікуди не поїде ,вмовляли ще на початку. Дітей вивезла ,а старі люди тримаються за стіни...отут і вмремо ,буде що буде ( хто з знав що це розтягнеться на хєрову купу років...)
автор ДелиВерка • 12 ноября 2024
Ответ дляСнегопадка
Дякую)
автор ДелиВерка • 12 ноября 2024
Ответ дляКаляка маляка
Отож і мене купа питань та сумнівів ...я в те логово найменш хочу їхати.
Lady luck21• 12 ноября 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Можете в личку пожалуйста подробнее о фильтрации. Спасибо
Платье Длинное бальное• 12 ноября 2024
Ответ для100pudov
Люди просто не знають, що синонімів в праві не існує і кожне слово має тільки одне значення. Навіть посадові особи прикордонної служби заяву про дозвіл на виїзд дитини називають довіреністю
Платье Длинное бальное• 12 ноября 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Довіреність це не договір
Платье Длинное бальное• 12 ноября 2024
Авторко, а що саме ви хочете довірити батькам, який правочин?