Впораюсь зі всим• 12 ноября 2024

Рекомендую бюджетное угощение на праздники!

Сегодня отмечали дни рождения за октябрь и каждый принес свое блюдо .
Колбаса ,сыр , оливье , шуба , крабовый уже всем надоели ,да и что скрывать, недешево. Я принесла горячие бутерброды,улетели все сразу !!
2 банки кильки в томате , плавленый сырок 3 шт ,чеснок, майонез на глаз грам 100 , яйца 4 шт - все мелко натереть,перемешать ,на резаный батон намазать в духовку минут на 10 и такая вкуснятина , всегда буду готовить !
Тріль!• 12 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
По 60
Ну вам виднее по чем у меня в магазине яйца)
автор Впораюсь зі всим • 12 ноября 2024
Ответ дляЦібаФу
Ну так посчитайте,что сделать шубу дешевле
Селедына одна 60 70 грн ,на салат надо 2 , а мне эти бутики обошлись меньше чем 100 грн
ok1904• 12 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Килька 25 грн по акции ,сардины 59 есть разница?
Ну. АК до сардин не треба домінувати яєць, плавлених сирків. Ще мега смачно робили гарячі бутерброди колись в університеті цивільної авіації (буфет 3 корпусу)з шпротним паштетом і сирою цибулею, але я не змогла повторити ой смак . Тому в мене гарячі бутерброди з рибою в маслі
всегдаДаДа• 12 ноября 2024
ok1904• 12 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Те що багато вийшло це факт. Але ж треба допрацювати рецепт.

В мене так: Батон порізаний, скибку одною стороною в молоко (якщо є масло, то тонко замазати маслом), на неї намазується начинка і притрусити тертим сиром .

Начинка: сардини/скумбрія в маслі подавати вилкою , додати трохи майонезу. В сезон(коли дармова щелень), в массу додати дрібнопорізаниу зелень кріп чи петрушку.
ГугелП@лАмался• 12 ноября 2024
Можна гріночок насмажити з чорного хліба і посипати спеціями. Правда під таку закусочку пивка захочеться
ТочноБудет• 12 ноября 2024
А оченятка кільки як Ви перетерли? Вони дивились на гостей з бутерів?
ok1904• 12 ноября 2024
Ответ дляТочноБудет
Вважайте то за зернята білого перцю
Ща как дам• 12 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
чеснок на работу
Марталина• 12 ноября 2024
Ответ дляПапина дочка
Ой! Хочу кильку в томате
Сто лет не ела. Какую купить, чтоб нормальная?
Прибалтійську в червоних банках Venstils чи якось так
ГугелП@лАмался• 12 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Батон нарізний, 2 банки кільки, 4 яйця, 3 плавлених сирка, часник, майонез - це менше 100 грн?
Ужгород• 12 ноября 2024
Краще просто єврейський салат
Папина дочка• 12 ноября 2024
Ответ дляМарталина
О, спасибо!
Кава з адреналіном• 12 ноября 2024
Нічосі бюджетно - 4 яйця 👀
автор Впораюсь зі всим • 12 ноября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
,кильки 50 грн , плавленые сырки 3*12, #36, , яйца 24 , батон и майонез был свой . Ну на 110 вышло и что ? Оливье и шуба в 200 обошлась
Я купила уцененый хлеб в -50пррцентоа , батон обошёлся в гривен 13
ok1904• 12 ноября 2024
Ответ дляУжгород
Краще просто єврейський салат
Ой, то дуже не бюджетно, бо швидко здається

Краще просто капусти нашинкувати, морквину втерти, сіль цукор, запашна олія. Можна жменю волоського горіха, якусь дрібку італ трав длдати
Тріль підпільний• 12 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Як це так?)
Тільки кілька 50)
А батон? А майонез? А сирки по 20 грн /шт?
автор Впораюсь зі всим • 12 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Як це так?)
Тільки кілька 50)
Сырки по 12 беру ,какие 20?
Тріль підпільний• 12 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Сырки по 12 беру ,какие 20?
А чого так дорого?
Беріть дешманські, по 7.
vita-trembita• 12 ноября 2024
автор Впораюсь зі всим • 12 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
А чого так дорого?
Беріть дешманські, по 7.
Таких цен нет .
ПуГоФФка• 12 ноября 2024
О, давно не обновлялся цикл Мое любимое бюджетное блюдо.
Ну, можете же, автор! Вместо офисной любовной тягомотины и тяганий чужих фото!
Яичница с беконом• 12 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
То у вас не плавленный сыр ,а продукт и килька за 25 грн явно не очень по качеству
Яичница с беконом• 12 ноября 2024
Ответ дляПапина дочка
Ой! Хочу кильку в томате
Вот этой фирмы рыбные консервы берем
Яжбоматуся• 12 ноября 2024
Ответ дляok1904
Бюджетним це не назвати. З якісної(!!) кільки в томаті виходить смачна закуска: банка кільки в томаті+ велика цибулина напівкільцями.
Навіть з не якісної це вже не бюджетно((
Взагалі не уявляю гарячі бутери з рибної консерви
Яжбоматуся• 12 ноября 2024
Ответ дляТочноБудет
Використала як прикрасу до страви)
Юлия 0811• 12 ноября 2024
Ответ дляvita-trembita
фото
Да, перше про що думаєш, це запах
ok1904• 12 ноября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Нормально, трошки занадто ситно, але не з кільки в томаті
Ms. Похвала• 12 ноября 2024
отэто оно воняло
Куколка-мяуколка• 12 ноября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Лучше просто хлеб -еще бюджетнее
Мне захотелось батона, обжаренного в яйце с молоком и сахаром