ЯспАкойнаЯ• 12 ноября 2024
Отгадай город по фото)
Кидайте фотки, будем угадывать. Моя фотография первая
Кинг-Конгша• 12 ноября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Зазвичай по телевізору показують шоу феєрверків під бій Біг-бена , не знаю, чи це щороку чи ні
У нас в минулому році квартира була на високому поверсі в ту сторону,то цілий рік дивились феєрверки)) а на новий рік не пам´ятаю щоб було щось цікаве.
Ленивица-красавица• 12 ноября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
фото
Донецк, Грин плазу видно с парка Щербакова
Зроблено у 80-х• 13 ноября 2024
Ответ дляШопингмонстр
Кто відгадає? Тут не пейзаж, але багато хто не місцевий знає 😜
Київ?
Ще бачила схожий майданчик в Кропивницькому
Шопингмонстр• 13 ноября 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Київ?
Ні, я не майданчик показую, а людину. У нас всі мамочки знають хто це
ЯспАкойнаЯ
• 13 ноября 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
можу опис фото замість самого фото .Міст з нікуди в нікуди
А, то це Ви вже написали опис, неправильно прочитала. Це в Україні?
ЯспАкойнаЯ
• 13 ноября 2024
Ответ дляШопингмонстр
І хто це?
бЭйбА• 14 ноября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Найкраще!
Красота нереальная,тоже хотела туда попасть,но только с машины посмотрела на нее проездом.