Красота неземная• Изменено 12 ноября 2024

Продумали меню на новорічні свята?

Дівчата, а давайте закриємо очі і повернемося в довоєнні часи. Коли на порадниці можна було прочитати про Валєру, заморожену курку і...меню на новорічні свята. Хочеться мені в цьому році готувати для родини, якої в мене вже мало залишилося...і яку б хотілося зібрати за одним столом
Заикальница• 12 ноября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я разлюбила новый год(( ждешь его, эта гонка: подарки, покупки, елка, гирлянды, очереди. Несешься весь декабрь. А потом выдыхаешь и как выжатый лимон
Просто не влаштовуйте собі гонку) якщо спокійніше, просто гарно вбрана кімната, особливо гірлянди, прогулянка, приємний фільм і смачна вечеря, that’s it
Творю чудеса• 12 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Не у меня весы и стрельцы ))) торт это просто , торт )))
В мене просто кожної неділі.
ЛЮБА• 12 ноября 2024
Ответ дляТворю чудеса
В Вас теж скорпіон святкує день народження? Я поки в процесі, для свого. Буде Спартак
Вот так ))) стоит пропитывается !
Творю чудеса• 12 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Вот так ))) стоит пропитывается !
Я теж його печу. Спеціально вишні заморожую для нього, особливого сорту.
Тільки називаю по іншому
Байрактара• 12 ноября 2024
Ми ж чоловіком вдвох, в нас стандарт кожен рік; пюре, стегна в духовці, печінкові оладки, бутери з ікрою, олів´є, торт дамський каприз.
ЛЮБА• 12 ноября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Тільки називаю по іншому
Не у меня из атб вишня ))) но крем маскарпоне + сливки
Творю чудеса• 12 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Крем теж такий роблю . Смачного!
ЛЮБА• 12 ноября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Крем теж такий роблю . Смачного!
Дяка))) и вам хорошо отметить и вкусного торта !
Кицюююня• 12 ноября 2024
Суп сварю
Вкуси мене• 13 ноября 2024
Ответ дляВинник
РукаМорда в темі.
Навіщо заходити....
Они во все кулинарные темы заходят и лепят эти фейспалмы
Винник• 13 ноября 2024
Ответ дляВкуси мене
Может не доедают?))
Вкуси мене• 13 ноября 2024
Ответ дляВинник
Может не доедают?))
Да завидуют и морду кривят. Одна мне вообще написала, что у меня на фото посуда типа не из одного набора🫣 , а сама в другой теме выставила свое фото с коробочкой Reeva)))
Винник• 13 ноября 2024
Ответ дляВкуси мене
Какой кошмар! Как не из одного набора...
.

Тетенек нужно покормить, вдруг подобреют)))
Вкуси мене• 13 ноября 2024
Ответ дляВинник
.

Следующий раз буду внимательнее сервировать обеденный стол 🫣