Коржик• 13 ноября 2024
Підкажіть по ФБ будь ласка, чому я так бачу?
Спілкувалася колись з дівчиною з роботи, вона була в друзях в мене у ФБ. Були спільні фотки, сторис.
Згодом розійшлися, бо вона переїхала в Лаптєстан і я її з друзів видалила.
І от зараз поглянула на її профіль і бачу його лише частково - старі записи, де позначена я і все. Старі, де я не була тегнута - вже не
бачу.
Повідомлення що сторінка закрита нема, просто обмежена кількість постів.
Це вона мене заблокувала чи чому так бачу?
бачу.
Коржик
• 13 ноября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Дописи тільки для друзів і ви їх не бачите
Зрозуміла, дякую