Как думаете, насколько реальный сценарий и что дальше? Через 10-20-30 лет, даже если так и будет в 2025, выборы и прекращение огня, заметьте не конец войне как таковой
Lenusikkuz• 13 ноября в 04:30
Нікому і ніяким прогнозам не вірю. Стільки всього було вже за ці майже три роки. Живу і чекаю що буде далі.
Ответ дляLenusikkuz
Да і за кого голосувати? Я навіть не уявляю.
Это проблема, по большому счету не за кого
Уже наголосовали «хуже не будет»
У меня ощущение что заморозят на 5-10-15 лет и с новыми силами двинуться на нас снова, только новое поколение будет отдуваться
Уже наголосовали «хуже не будет»
Lenusikkuz• 13 ноября в 04:39
Ответ дляdeep soul
Уже наголосовали «хуже не будет»
Ось це справді проблема. Мабуть найгірший варіант, якщо нашим дітям доведеться потім воювати далі
Lenusikkuz• 13 ноября в 04:50
Ответ дляdeep soul
Но все равно, сейчас эта новость кого-то да порадует
Люди уже молятся на Трампа, чтобы поспособствовал концу войне
Ну то кінець війни потрібен, а не заморожування….
Antoninaya1• 13 ноября в 05:41
Ответ дляLenusikkuz
Найгірший варіант-це продовження війни на виснаження, бо може так статися, що діти не доживуть до віку військозобов´язаних( Зелень треба прибирати, але на кого міняти зараз, не зрозуміло взагалі. Жодна з політичних сил, що була та є довіри не викликає.
EnotWhyNot• 13 ноября в 07:08
Ответ дляnutty
Та ну, зєлєнь свій трон ніколи не віддасть
как написал депутат от зеленых мародеров-убийц- в мае выборы Зе. Ну то есть выборы без выборов, значит сей персонаж устраивает наших дорогих управленцев
Кайдашева дочка• 13 ноября в 07:19
Ответ дляТА7НЯ7
Так 7% с дохода хотять ввести, вот и деньги будут
Военного збора?
дякую аж підскакую• 13 ноября в 07:44
Ответ дляLenusikkuz
Наче ж писали що в бюджет не закладені витрати на вибори.
Не заложены, но и бюджет еще не принят 😉
Korsika999• 13 ноября в 07:55
Писали, что Трамп требует выборы от Зе. И то что пошли разговоры об отправке ТЦК на фронт, тысяча эта, учителям хотят тысячу ещё дать. Всё это, похоже на подготовку к выборам
_ЯгодаМалина_• 13 ноября в 07:58
Ответ дляLenusikkuz
Ну в прошлый раз голосовали против По. То теперь будут голосовать против Зе. И все равно за кого.....
Lenusikkuz• 13 ноября в 08:00
Ответ для_ЯгодаМалина_
Зараз всі хто голосував за Зеленського проголосують за Порошенко.
Lenusikkuz• 13 ноября в 08:01
Ответ дляAntoninaya1
Так((( а нових немає. Да і хто адекватний захоче брати у керування державу в такому стані
У них була стаття літом, щодо впк раші
Вони вважають що 25 рік пауза потрібна буде рф. Навіть при собзниках.
Колись робила тему, журнал не такий соді Вашингтон пост що джинсу клепає, це більш поважне видання, але зі своїми наративами і лобі, це зрозуміло. Чого тільки вартує їх обкладинки і теми розгадування ребусів.
Нагадаю літнє
https://www.economist.com/europe/2024/07/16/russia...
Нагадаю літнє
Щодо виборів
Вперше в мережі побачила в кінці 23. Потім як вже весною до травня прилітав Блінкен і виступив перед студентами Кпі з закликами цими тут в Києві.
Потім була зустріч з Порошенко і опозицією. Потім порошенко підтримав легітимність зе і виступив в Вр, мов опозиція дала рік, а тепер тема виборів всюди.
Якісь шорхи по змі, то висловлювання депутатів, хайп на популізмі, то дистанціюються такі як Разумков і набиває собі аудиторію, то на містах стали просинатися штаби, чи то дійсно підготовки чи імітація, хто зна
Ylena77777• 13 ноября в 08:45
Ответ дляLenusikkuz
С какого перепугу? Это одно и то же.
Вы ещё верите в выборы?
Трамп победил, будем надеяться на прекращение войны. Скорей бы!
Вы ещё верите в выборы?
Lenusikkuz• 13 ноября в 09:09
Ответ дляYlena77777
С какого перепугу? Это одно и то же.
Вы ещё верите в выборы?
Бо не думаю що черга з кандидатів зараз вибудується
Aksinia 111• 13 ноября в 09:27
Ответ дляdeep soul
Вы команду , которую набирает Трамп видели ? Один министр обороны чего стоит, ведущий CNN . Маск тоже при должности .
Опять придумали себе миссию ..... предвыборная риторика, это чушь в которую верить нет смысла .
SmileyFace• 13 ноября в 10:06
Ответ дляAksinia 111
Будущий министр обороны-- бывший военный, ветеран войны.
Ответ дляAksinia 111
Я сьогодні читала теж у журналіста Голоса Америки.
Aksinia 111• 13 ноября в 10:10
Ответ дляSmileyFace
Трамп оголосив ведучого телеканалу Fox News, ветерана Піта Гегсета (Pete Hegseth) майбутнім міністром оборони.
’Піт – жорсткий, розумний і справжній прихильник ідеї ’Америка понад усе. З Пітом на чолі, вороги Америки попереджені – наша армія знову буде великою, і Америка ніколи не відступить’,
– сказав Трамп.
В минулому Гегсет заявляв, що Китай стоїть на порозі домінування над своїми сусідами.
Вы верите , что Украина будет в приритете ?
– сказав Трамп.