ЗновЗдоров• 13 ноября 2024
Досвідчені кошатники, допоможіть із вихованням кошенятка
З"явилося у нас неочікувано кошеня. Зараз вік приблизно 2,5 місяця (з натяжкою, можливо меньше). Нещодавно мені тут дуже допомогли порадами з лотком, можливо допоможуть і з цим питанням. Ця нагла морда майстерно і блискавично тирить їжу з тарілки. Сніданки, обіди і вечері все більше перетворюються на гру "спіймай мене, якщо зможеш". За секунду вискакує на стіл, хапає щось з тарілки і тікає. А тоді їсть з ричанням, як пантера. При цьому корм завжди в доступності (корм вона теж трощить із задоволенням). Як її від цього відучити? Шматочки скотчу на столі, розкладені дольки лимона чи цибулі, її взагалі не лякають, максимум зіскочить на пів хвилини і знову лізе. Пшикалка з водою теж мимо, вона на неї взагалі не реагує. Так само як і голосно стукнути по чомусь, коли залізе на стіл. Напористе і нагле, як циганча на базарі, і таке ж безстрашне. Як можна від цього відучити? Ще й дверей на кухню нема, щоб закритися і поїсти спокійно. Таке враження, що вона душу продасть за ложку гречки, чи шматок вареної моркви.
ЗновЗдоров
• 13 ноября 2024
у нас вона близько місяця, до цього жила у військових (там їла їх їжу)
Скіфська пектораль• 13 ноября 2024
Попробуйте давать немного своего. Им не всегда вкусно. Попробует и больше не будет просить
катерина12009• 13 ноября 2024
Ставити окрему тарілку чи блюдце для неї, туди трохи покласти кожен раз чогось, більше на столі нічого не повинно бути, блюдце те саме, в нас порцелянове було)
ЗновЗдоров
• 13 ноября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
вона їсть те ще ’вполює’...все подобається, лізе за добавкою
а взагалі, можна щось своє давати? ну ту ж гречку, наприклад? Бо ветеринар сказав що краще тільки корм. В мене котів не було ніколи, я не знаю що робити з ними.....не давати їжі зі столу - це значить не давати взагалі, чи не давати як заміну повноцінного прийому їжі, а чайну ложку можна?
ЗновЗдоров
• 13 ноября 2024
Ответ дляКрапипопка
Я б не шкодувала
Хай їсть собі не здоров’я
та мені ж не жалко тієї каші, боюся ж щоб не нашкодити.....викинули ж малявку, ще місяці не було
Котя_люлю• 13 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
ну солоне/ приправлене не корисне котам, а людська їжа зазвичай все ж приправлена, солодке теж не можна
Крапипопка• 13 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Не нашкодить каша
Видно, не може наїстися мале…
Скіфська пектораль• 13 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Кошки в основном едят мясо,но в природе в мыши есть зерна полуперевпоенные, поэтому мой кот ест овсянку со мной. Интерес ко всякому будет от жадности и пока маленькая
Засомневаю• 13 ноября 2024
Громко хлопали в ладоши, чтобы звук был неприятный. У нас был подобранец, очень наголодавшийся. Мне не жаль было ему еды, но во-первых, не уверена была, что на пользу, а во-вторых, не всегда же он будет мелким котёнком... Я не знаю, понял ли он, что не надо в наши тарелки лезть потому, что звук неприятный, или просто отъелся и перестал пытаться сожрать все, что видит - но это прошло. Взрослым в тарелки уже не лазил.
А малышом - да, именно хватал все подряд и прямо жрал с рычанием)
Смячиком• 13 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Ваш ветеринар купленный брендами кормов. У нас и волонтеры и веты наоборот строго запретили.
Печальки.нет• 13 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Ела еду со стола, наверное.))Со стола кормили.))
ЗновЗдоров
• 13 ноября 2024
Ответ дляЗасомневаю
плескання в долоні її не лякає, ложкою по кастрюлі теж
ЗновЗдоров
• 13 ноября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
в мене таке враження, що вона орків їла, поки у військових жила
Когда кушаете , готовите кушать выпроваживаете ее с кухни, на столах не оставлять еду , и ждать когда повзрослеет и наест попу )))брызгалки не боялся , лимон и апельсин с луком так же воровал
У меня так Хардик воровал все что не приколочено , а что было приколочено обгрызал !сейчас их высочество говядину не любую ест , а раньше хлеб тырил и рычал !
Засомневаю• 13 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Смелая)) Впрочем, учитывая, что от военных - не удивительно.
Может, откормится и успокоится?
Я бы, наверно, тогда хотя бы просто не поощряла. Снимала каждый раз методично со стола, вынимала из тарелки, пересадивала её к её собственной мисочке. Кошки понятливые, может, примет ваши правила.
Покажете бандитку?
Может, откормится и успокоится?
Покажете бандитку?
ЗновЗдоров
• 13 ноября 2024
Ответ дляПечальки.нет
та звісно, що їла те, що і вони, там у неї варіантів не було. Хоча в тому віці мала б мамку-кішку смоктити, але ж голод не тітка
ЗновЗдоров
• 13 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
так а як її випровадити, як на кухні нема дверей, вона як в приказці - ти її в двері, а вона у вікно
Я в дамках• 13 ноября 2024
Она хватает привычную пищу. У меня одна кошка маленькой хватала гречневую кашу, так как хозяева ее мамы прикармливали малышей гречкой. А другая кошка с улицы выпрашивала черный хлеб и картошку в мундирах, ей это было вкуснее мяса. Потихоньку отвыкли и перестали такое просить.
По чуть-чуть давала , пока просили, как лакомство. От грамульки вреда не будет.
Ответ дляЯ в дамках
Бывшие хозяева Хардика мамой клялись что цитрусовыми , луком и конфетами его не кормили … что только корм, но он воровал все …
ЗновЗдоров
• 13 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Закрыть в комнате, у меня то же нет дверей на кухне.
не можу, бо закрити двері в кімнати і не пускати її туди - це єдина порада, яка допомогла навчити пісяти в лоток, а не на ліжка)))) я ще не впевнена, що в неї остаточно цей навик сформувався, тому в кімнаті саму без нагляду не лишаємо. Це хіба в ванні чи туалеті закрити. Але ж блін жалко малявку)))
ЗновЗдоров
• 13 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
та вже ж наче у нас вона живе довше, ніж у хлопців жила))) але мабуть військове виховання ще дає про себе знати
Ответ дляЗновЗдоров
Ну может в переноске, мы лично смерились , бо были готовы к такому , так как эльфы любители таким промышлять )))
Печальки.нет• 13 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
так у нее был стол за маму.
А вы хотите отучить .
Она себе еду добывала так, ее это от голода и смерти спасло - это очень важный навык для нее.
Жизненно важный.
Подкармливать можно мелконарезанным мясом, желательно сырым, но если не ест сырое, то можно и вареное, для нее можно специально не варить, а приварировать минутку и мелко порезанное. Гречку тоже можно, и молочное, творог, сметану, йогурт.
Может, когда вы за стол, ставить ей еду специально где то в блюдце?
Звать ее и гладить, когда кушает.
Их мама вылизывает, когда они едят, у них такая привычка образуется.)
У меня был щенок, я его в 2 недели - 10 дней взяла. Сначала, конечно выкармливала его смесью по книжке, потом добавляла продукты по очереди, по графику.
Но в результате....
Он ел то , что мы, что видел у нас, так и научился.
Чтобы он сьел сырого мяса, я его с гречкой, или морковкой смешивала или с арбузом)). так и не приучился есть сырое мясо. Мы же его не ели.)
Жизненно важный.
Звать ее и гладить, когда кушает.
Но в результате....
Ошеламиссимо• 13 ноября 2024
Ніяк. Переросте. Зараз для неї це полювання. Але якщо годуєте вологим кормом, можете насипати їй половинку пакетика і другу ставити на стіл біля своєї тарілки, щоб вона полювала свій корм. Або годуйте одночасно з собою, щоб не викликати зайвої цікавості до некорисних для неї страв.