Бабця в мештах• 13 ноября 2024
Таку гарну спідничку знайшла.
Розмір не мій, на жаль, але взяла сестрі.
Гарантую неперелевки• 13 ноября 2024
Спідниця дійсно, нічо так. Але вам, автор, я дуже пораджу не піджимати так губи, розслабляти щелепу, бо брилі швидше з´являється.
Не зви чайна• 13 ноября 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Автор,а вас видно на фото)
А это не она, это приглашенный фотограф)
Кубик Рубика• 13 ноября 2024
Вам автор этот пуховик не идет, вы как подушка перепоясанная..Юбка не очень...
А_мій_самий_самий• 13 ноября 2024
автор, девка ща прикалываться будут.
но юбка класная, под черную водолазку, бордовую помаду, каблучки. Огонь!!!
Святатабожа• 13 ноября 2024
В мене колись подруга схожу зелену шкіряну на секонді знайшла, як я заздрила їй. І вам автор заздрю, спідниця реально крута. І пуховик у вас гарний, та й взагалі ви гарна дівчина) Лайк за сміливість❤️
Дуб береза• 13 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Как она их поджимает?
Загадочные люди, конечно. Автор показывает юбку, а уже обосрали даже выражения лица 🤦♀️
Бабця в мештах
• 13 ноября 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Автор,а вас видно на фото)
🫠 Привіт!!!
Бабця в мештах
• 13 ноября 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Під колір манікюру підбирали?
На жаль, не собі. Манікюр нестала величина.
Бабця в мештах
• 13 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Від віку нікуди не дінешся.
Бабця в мештах
• 13 ноября 2024
Ответ дляКубик Рубика
Вас не питали думку про пуховик. Головне, щоб мені було комфортно.
Бабця в мештах
• 13 ноября 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
автор, девка ща прикалываться будут.
А ще класні колготи теплі є бордо в дюні, взагалі буде супер.
Бабця в мештах
• 13 ноября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Дякую, і за дівчину окремо дякую!!! 😉
Тирамісу на терасі• 13 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Може хто підкаже як її розгладити?
Сама так не пробовала, но слышала, что через бумагу тёплым утюгом
Гарантую неперелевки• 13 ноября 2024
Ответ дляДуб береза
Как она их поджимает?
Так я ж не обсираю, я раджу, щоб попередити передчасне старіння досить вродливого лиця автора.
Чемна панночка• 15 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Може хто підкаже як її розгладити?
Через бавовняну тканину праскою з внутрішньої сторони. Або можна відпарювачем