Потребую апгрейду• сегодня в 18:12
Она красивая?
Маю натхнення• сегодня в 18:16
Нет не красавица. Женщина обычной, вполне нормальной внешности.
Тільки не про гроші• сегодня в 18:20
А так? Жінки, чому ви такі токсичні? Ви всі завжди виглядаєте як з голочки? Мені здається, що кожна з нас буває в різних станах, і втомленою, і виснаженою, і щасливою, і нещасною, гарною та негарною. Бажаю кожній з вас ніколи не почути в свою сторону ’фу’, якими ви тут розкидаєтесь.
Просто красавица• сегодня в 18:24
Ответ длягодовасик
А хто це?
Тоже не знаю кто, но явно не красавица) внешность значительно ниже средней
Потребую апгрейду
• сегодня в 18:28
Насколько я знаю её брат пропал без вести на войне.
Маю натхнення• сегодня в 18:31
Ответ дляПотребую апгрейду
И что ? Это делают эту женщину красивой? Вы же про внешность спросили.
Несу пургу• сегодня в 18:31
У меня вызывает раздражение. Как все люди, которые себя уродуют, в данном случае стрижкой. Ну неужели нет зеркала чтобы понять что это совсем не идет
Бочка порохУ• сегодня в 18:36
Ответ дляТільки не про гроші
Але не кожа тягне в соцмережі свої невдали фото
Пані з калабані• 2 часа назад
Красу визначає симетрія, пропорції і гарний ніс. Тут з носом не склалося, тож, ніт.
ПС Уявлення не маю, хто це.
Нашли в капусте• 2 часа назад
Нормальна середньостатистична жінка. Подобається як вона знімає відео. Все коротко і по суті. Добра половина порадниці, так адекватно думки не висловлює. Мабуть має відношення до журналістики.