И главное , кто.
Ответ дляzajka12
Деякі й справді займались рейдерством на замовлення.
Замечен чел там.. там...
дійсно чел від самого Редиса.
Відки слово батальйон? З 14/15 року? Добровольчі батальйони були, там були різні люди, і різне і творили, в Айдарі були теж різні і покидьки теж є в арміі.
А Азов зараз -12 бригада спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України військової частини 3057
Давно бригада
Нац гвардія
Ніякий Не батальйон. Це приклад ви привели що автор пише.
дійсно чел від самого Редиса.
Давно бригада
Нац гвардія
Ответ дляLudaSHS
Замечен чел там.. там...
дійсно чел від самого Редиса.
Давно бригада
Нац гвардія
дійсно чел від самого Редиса.
Давно бригада
Нац гвардія
Я знайома з власницею ресторану, але ви можете читати так як вам зручно, звісно.
Ирина-bbd0• 13 ноября 2024
Автор.так что с Вашей личной позицией и отношением к украинским воюющим?
Ответ дляzajka12
При чому це? Азов давно не батальйон
Я не знаю де той чел в якому батальйоні роки назад отирався, і примазувався. Власниця ресторану саму бригаду Азов звинувачує?
В 14/15 р в деяких батальйонах різні служили, в всяке лайно теж, всяке було.
А зараз ця стаття на кого?
Як всі забули про азовців, плени, тортури. І знову 2015 привіт..
А зараз ця стаття на кого?
Ответ дляLudaSHS
При чому це? Азов давно не батальйон
А зараз ця стаття на кого?
Там не тільки ця справа за ними, там ще скандал був, що вони для ільєнко (бізнесвумен, не депутат зі свободи) людей з гуртожитку виселяли. Я ж і не пишу, шо всі поголовно там були після ато бандити. Хтось норм, зтось не норм. Просто хлопцям після війни треба чимось бути зайнятими і вони пішли по охоронах і поформували опг. Там же і з іншими батальйонами чи як там правильно називати, були скандали. Памя´таєте суд над хлопцем в татушках, показовий суд був такий. Треба просто визнати, що проблема буде, від цього нікуди не дітися вже.
Але ж да для вас це роснаративи, бо укрнет так написав
Ответ дляzajka12
Я про це і пишу, що тоді і лайно було в тих батальйонах. Різні були. Айдар згадала.
І цей чел Боцман міг десь бігати в Ато. А зараз рейдерством займатися, це не значить що до вашої знайомої в ресторан зараз нагрянули з Бригади Азов.
А антикор це передав в цьому руслі. Це є інформ війна, взяти правду типу про ресторан, може бути, і приліпити її до Нац гвардіі, це свідома маніпуляція фактами.
По Антикору я давно знаю про заказуху
Тому найшла першу статтю
А іх будо ще. І були новини перекручені. З оригіналом не збігалися.
А якогось бандюка Боцмана до Азова ви хотіли приліпити? Зараз? До бригади нац гвардіі? Навіщо? Щоб що?
Що Зсу пагані?
Азов розбійники,?
По Антикору я давно знаю про заказуху
Тому найшла першу статтю
Що Зсу пагані?
Азов розбійники,?
trickywicky• 13 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
В мережі
Тут
Тут здалеку так ’ я їх не посилала’, вони придурки, самі пішли, вони повинні скласти зброю. Але коли летять ракети, то хтось їх повинен збивати, бо то не діло. Плюс кацапи у владі. Всякі депутати типу Шевченко цитуються.
Тут
У на. Зараз при владі українці? Просто цікаво
silent_angel• 13 ноября 2024
Ответ для-Инга-
зачем вы сюда притащили скрин из комментов)? Это вы написали для темы на Советчице?
Кум из СБУ, кстати, это уже мем в Украине.
То неловкое чувство, когда у тебя действительно есть кум полковник СБУ 😂 Но вот досада... Он ничегошеньки не рассказывает. Никаких прогнозов, даже никаких предположений.
Ответ дляtrickywicky
Хто Зе? Я вважаю його і Ермака не профі
Вертикаль Єрмака- Татарова шкідливими, Татаров це антимайдан, це ватник.
А зелю і вибрали любителі рашки, ригів. Тому маємо.
і це буде ширитися більше. Зараз це початок процессу.
Тай і в Сбу були фсб, в арміі. Тому непідготовлена краіна.
А не виратила державність в 2022 році завдяки народу, волонтерам, офіцерам профі, і тим невеликим прошарком у владі проукраїнських.
Чомусь пуйло ж бліц кріг очікував, і йшли чогось так як на парад. А чого? І що готував Медведчук? Чому був геноцид на Київщині? На півночі? І парад на півдні?
Може ще будуть відкриті засекречені дані колись про те що сталося.
Ответ дляLudaSHS
По Антикору я давно знаю про заказуху
Тому найшла першу статтю
Що Зсу пагані?
Азов розбійники,?
По Антикору я давно знаю про заказуху
Тому найшла першу статтю
Що Зсу пагані?
Азов розбійники,?
Почитайте свій перший пост, гнали на атовців, я вам відповіла, що небезосноватєльно, були причини, тому й гнали.
vasilisa-l• 13 ноября 2024
Ответ дляzajka12
)))’был замечен человек, который был замечен в окружении известного белоруса ..’
Они даже более-менее нормальных копирайтера нанять не могут😂
Ответ дляzajka12
Мій перший пост стосувався процесу. В армії і всюди є різні особистості. Але саме на Азові ін, може 3 штурмова та таке, піде розкрутка джинси зараз.
Тому що там є національній патріотичний підґрунт ( Азов), просто так в бригаду не попадеш, і комусь може муляти це.
щодо атовців, одне діло справи індивідуальні, інше хейт узагальний і я про це
Зараз може йти цією доріжкою. Піксель затоксичується.і таки є вина в цьому влади і проекта Тцк. Є вина в справах типу генерала Содоля. Але це не повинно мати узагальнюючого впливу у напрямку хейту на всі бригади, всіх Зсу.
В жодній розвинутій країні не допускають хейту всіх військових.
trickywicky• 13 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Хто Зе? Я вважаю його і Ермака не профі
Так отож
Зе еврей, якого вибрали любителі міра і кацапів
Мені одне не зрозуміло, чим його Захід переманив
Ответ дляtrickywicky
Так отож
Я не знаю чи переманив і що таке ’ переманити’
Чи щелкнудо щось, чи щось було в омані чи ні, хто такий Єрмак на самому ділі, багато питань. Може бути зе став грати роль. Як почалася війна і люди дали опір, 25.02.22 зе просив переговорів у Москви, є в тг каналі, є в громадському збережені статті.
Інколи вважаю що навіть Залужний більш український, деякі генерали
Ось недавно Сумрака вітали, бойовий командир, приклад. Такі люди є і були, в авіаціі, в ракетобудуванні, в генштабі, на містах.
Ми виграли в 22 рр не завдяки центральній владі, а іншим.
Навіть завдяки Азову. Що на себе взяли вогонь
Десь стримували, десь дали час іншим.
А зараз буле макання тих людей, які не дозволили пасти в 22 р.
Десь стримували, десь дали час іншим.
Ответ дляLudaSHS
Хто Зе? Я вважаю його і Ермака не профі
При порохе Медведчук трубу газовую оттяпал, порох продал все и всех. Люди шли голосовать против пороха - друга рыгов и основателя партии рыгов.
Ответ дляS.s.s.
Порох від тих давно здрапанув, там тоді і Кравчук був в тій партії Сдпо кажись. . Вони всі відкісь пішли.
Ще і від комуняк
Colombina.• 13 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
В мережі
Тут
Вы смешали в своем комменты мнения разных людей. Я лично не вижу никакого альтернативного выхода кроме как переговоры. Толку от этого сбития ракет, если люди все равно погибают?
Colombina.• 13 ноября 2024
Ответ дляtushka123
И без этого видно, как многие сидящие в тепле и добре,за спинами воюющих, к ним относятся. Позорище.
Я сижу в тепле благодаря себе родимой и моей семье, а благодаря боевым действиям могу этого тепла лишиться как раз, так что нет, не благодаря воюющим уж точно
Мама Никитки-2• 13 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Почитайте , кто ответил внизу и подумайте.
Это разлетелось по телеграмм каналам уже
А що не так з відповіддю?
Ви форумом випадково не помилились?
Ответ дляColombina.
Я не вважаю, що Хейтом Зсу можна припинити війну, а ми тут саме про військових.
Я не вважаю що переговорів не буде, або вони не йшли і не йдуть.
Збереження націі- є першочерговим а життя саме цінне, ці аксіоми навіть не потребують проговорення.
Щодо збиття- як вони вже летять то що робити? А летять з 5 ранку 24.02.22.
Змінилися тип, добавилися дрони, іранське, корейське, і так і едак. І не від Зсу і пво- шників залежить те щоб вони не летіли. Навіть підрив складів це поки мізер. Бо мало, і підрив аеродромів.
А припинити це можливо тільки одна сторона. А у нас на ту сторону не має важелів. І від нас то не залежить.
silent_angel• 13 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Сколько машин взял с 22 года ? Квартир?
Машину поменял. Купил б.у. Санг Йонг. И делает ремонт в селе. Не шибко шикарный ))))