Мелькнуло в анонсе новостей…
Что думаете? Нам конец?
Ответ дляBransoletka
🤯Втрата Україною своїх територій в результаті переговорів більше не стоїть на першому плані, — NYT з посиланням на слова високопоставленого українського чиновника
Територіальне питання надзвичайно важливе, але це все ж таки друге питання. Найголовніше - це гарантії безпеки.
Він додав, що гарантії безпеки, а не землі є найскладнішим питанням.
ㅤ
Таки так. Шо ті землі без гарантій безпеки. Хоть всю Кубань окупуй, шо далі?
diamond_shop• 13 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Без поняття поки до чого і хто, В Таймс зливає це.
Але кажуть, світ дійсно на межі 3 світової, від француза Бернарда Леві до наших типу Портнікова.
Портников завжди каже що всьопропало
diamond_shop• 13 ноября 2024
Ответ дляFilomena
А що Трамп вже все? Надії пропали?
наші хлопці на фронті сміються, кажуть 6 листопада вже додому збиралися, Трамп же пообіцяв
diamond_shop• 13 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
Будо б добре, якби наші нагнули всіх і свою ядерку забацали
якщо нас зіллють, не знаю як у нас, а по всьому світу всі будуть собі робити ядерку, бо наша війна показала на жаль, що без ядерки ти просто лох, об якого можна спокійно витирати ноги
diamond_shop• 13 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Автор, ви хоча б прочитали б ту новину про яку пишите.. бо там чорним по- білому написано що він продав частину своїх квартир щоб купити комерційну нерухомість
це як в анекдоті ’а ми продаємо чи купляємо?’
diamond_shop• 13 ноября 2024
Ответ дляПодрысь
не знаю как ядерное, но в нашей области что-то испытывают, зачастили землетрясения. Недавно (9 ноября) снова было, 3 б.
тсс
Ответ дляdiamond_shop
Слухайте нас уже злили кінець 22 - на початку 23 року коли не дали добити російські війська, їх залишки, у них ще тоді мобілізації не було і був чудовий шанс їх кошмарнути. Ще не було ліній суровікіна на Запоріжжі.
Зараз шоб якихось значних результатів досягти треба велика професійна армія з літаками, танками і т.д. і на це всьо треба купа часу, злагодження, реформування і всього іншого
Якшо ви хочете просто мясорубку - раді бога, хоч завтра 500 тисяч на міни, завалимо трупами і зупинимо наступ. Чи надовго?
Vlada-Maria• 13 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Ну он новые строит
Точно, что-то знает , ух барыга
А я что, глупее?
Точно, что-то знает , ух барыга
А я что, глупее?
франшизу купили? манька зараз горішками, краденими у Петі, вдавиться від заздрощів
Vlada-Maria• 13 ноября 2024
Ответ дляЛизочек
Вот для него одним днем и закончится - распродаст все и свалит. Конец войне )
Це як з кінцем епохи бідності))) а чого висловухі вирішили, що то їх стосується, хтозна
Vlada-Maria• 13 ноября 2024
Ответ дляdiamond_shop
це точно....
Ответ дляVlada-Maria
Думаете, сейчас Гордон продаст всё, переедет на Мальдивы, и в тот же день буквально у НЕГО война и закончится?))))))
А что....что-то в этом есть
У Арестовича тоже ведь закончилась война давно
А что....что-то в этом есть
Людмила 007.• 14 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
Ну, здрасті!
Гордон перемогу в цьому році обіцяє в кожному відео.
Правда, відкладає її кожного разу по - трошки. Але вона має бути, вже ось-ось. З дня на день))))
Продавець пірамідок не може брехати)))
Ви що!
Продавець пірамідок не може брехати)))
Ви що!
’Продавець пірамідок не може брехати)))’
Випередили мене )))