И главное , кто.
Ответ для-Инга-
где это у нас бурлять проросійсткі настрої ??)
В мережі
Тут
Тут здалеку так ’ я їх не посилала’, вони придурки, самі пішли, вони повинні скласти зброю. Але коли летять ракети, то хтось їх повинен збивати, бо то не діло. Плюс кацапи у владі. Всякі депутати типу Шевченко цитуються.
Тут
Ответ дляLudaSHS
В мережі
Тут
як несподівано вчасно це стало ’очевидно’
Та ладно
Ответ дляLudaSHS
Нажаль йде по сценарію 2014, коли На Атовців гнали. Зараз проросійсткі настрої бурлять, рашисти піднімають голови(
Фігня це все. Вони самі з собою в мережах спілкуються. З цього роблять статистику. А потім мертвечука натягує кум на пляшку. Це ж замкнути коло ботоферм. Як там можна реальну статистику чи зріз зробити? Насправді в мережах спілкується дуже малий відсоток людей.
Anastasiia-9046• 13 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ще проголосують за умовного Арестовича на виборах
Ответ для-Инга-
Та ладно
Головами українців править телеграм і тік ток.
Плюс емоційні качелі- втома від війни- відчай щодо їі затягування
Викласти все на агресора - це не аби що. Агресора не дістанеш ось так. Йде пошук винних. Хто не складає зброю і чому війна? винні Зсу, Азов..
Чому загинула родина в КР? Мати винна
І так далі
Чому загинула родина в КР? Мати винна
І так далі
Ответ длячаревна
Это можно считать новой методичкой кацапов, настраивать своих против своих.
По теме, имейте свою голову, мы один народ, одна нация и не должны ср@ться между собой
А чё их настраивать? Они и без нас уже «настроены». Думаете чем они будут заниматься после войны? Догонять владу.
Ответ дляFilomena
Спілкуються мало
Вичитують більше, читачів каналів, твітеру, - млн
Ирина-bbd0• 13 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Удалено администрацией...
А Вы лично как к воюющим относитесь? Можно Ваше мнение?
Ирина-bbd0• 13 ноября 2024
Ответ для-Инга-
автор не понимает и работает ’полезным идиотом’
Всё она понимает))
Ирина-bbd0• 13 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Вероятно
Умовного разумкова.чи хто там зараз перефарбувався
Бо люся токсична і фарбується раз в квартал
Почему разумкова?
Арестович собственной персоной
Стрекоза любви• 13 ноября 2024
Просто потрібно розуміти, що починаються вибори. Відповідно, будуть кандидати/партії більшість представників яких будуть волонтери та військові. Тому вже зараз починається заруба з мілкого, як то кажуть.