S.s.s.• 13 ноября 2024

Посмотрите ,как « уважают» наших воинов !

И главное , кто.
-Инга-• 13 ноября 2024
зачем вы сюда притащили скрин из комментов)? Это вы написали для темы на Советчице?
Кум из СБУ, кстати, это уже мем в Украине.
LudaSHS• 13 ноября 2024
Нажаль йде по сценарію 2014, коли На Атовців гнали. Зараз проросійсткі настрої бурлять, рашисти піднімають голови(
LudaSHS• 13 ноября 2024
Ответ для-Инга-
Тут є відголоски цього. Хейт жінок військових вже був. Ще буде інше все.
-Инга-• 13 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
где это у нас бурлять проросійсткі настрої ??)
автор S.s.s. • 13 ноября 2024
Ответ для-Инга-
Почитайте , кто ответил внизу и подумайте.
Это разлетелось по телеграмм каналам уже
-Инга-• 13 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
а то, что никакого ’соседа’ не существует, только мне понятно?
LudaSHS• 13 ноября 2024
Ответ для-Инга-
В мережі
Тут
Тут здалеку так ’ я їх не посилала’, вони придурки, самі пішли, вони повинні скласти зброю. Але коли летять ракети, то хтось їх повинен збивати, бо то не діло. Плюс кацапи у владі. Всякі депутати типу Шевченко цитуються.
tushka123• 13 ноября 2024
И без этого видно, как многие сидящие в тепле и добре,за спинами воюющих, к ним относятся. Позорище.
LudaSHS• 13 ноября 2024
Ответ для-Инга-
’ Сусід - сусідка ’ - інформаційний вкид для маніпуляції
автор S.s.s. • 13 ноября 2024
Ответ для-Инга-
Удалено администрацией...
-Инга-• 13 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
В мережі
Тут
як несподівано вчасно це стало ’очевидно’ Та ладно
-Инга-• 13 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
безусловно
чаревна• 13 ноября 2024
Это можно считать новой методичкой кацапов, настраивать своих против своих.
По теме, имейте свою голову, мы один народ, одна нация и не должны ср@ться между собой
Filomena• 13 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Фігня це все. Вони самі з собою в мережах спілкуються. З цього роблять статистику. А потім мертвечука натягує кум на пляшку. Це ж замкнути коло ботоферм. Як там можна реальну статистику чи зріз зробити? Насправді в мережах спілкується дуже малий відсоток людей.
Атланта• 13 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Удалено администрацией...
Да прекратите. Этому приколу сто лет в обед. У соседки кум сбу-шник и так далее по тексту. Это троллинг
Anastasiia-9046• 13 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ще проголосують за умовного Арестовича на виборах
-Инга-• 13 ноября 2024
Ответ длячаревна
автор не понимает и работает ’полезным идиотом’
LudaSHS• 13 ноября 2024
Ответ для-Инга-
Головами українців править телеграм і тік ток.
Плюс емоційні качелі- втома від війни- відчай щодо їі затягування

Викласти все на агресора - це не аби що. Агресора не дістанеш ось так. Йде пошук винних. Хто не складає зброю і чому війна? винні Зсу, Азов..
Чому загинула родина в КР? Мати винна
І так далі
Атланта• 13 ноября 2024
Ответ длячаревна
А чё их настраивать? Они и без нас уже «настроены». Думаете чем они будут заниматься после войны? Догонять владу.
LudaSHS• 13 ноября 2024
Ответ дляFilomena
Спілкуються мало
Вичитують більше, читачів каналів, твітеру, - млн
Ирина-bbd0• 13 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Удалено администрацией...
А Вы лично как к воюющим относитесь? Можно Ваше мнение?
zajka12• 13 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Деякі й справді займались рейдерством на замовлення.
https://antikor.com.ua/articles/193726-stalo_izves...
LudaSHS• 13 ноября 2024
Ответ длячаревна
Розкол буде ширитися, тригери розколу будуть видозмінюватися і по шкалі наростати
clernikol• 13 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Подумати про що?
Ирина-bbd0• 13 ноября 2024
Ответ для-Инга-
Всё она понимает))
LudaSHS• 13 ноября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Вероятно
Умовного разумкова.чи хто там зараз перефарбувався
Бо люся токсична і фарбується раз в квартал
Ирина-bbd0• 13 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Вероятно
Почему разумкова?
Арестович собственной персоной
Стрекоза любви• 13 ноября 2024
Просто потрібно розуміти, що починаються вибори. Відповідно, будуть кандидати/партії більшість представників яких будуть волонтери та військові. Тому вже зараз починається заруба з мілкого, як то кажуть.
Мария10• 13 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Начальник штаба азов написал. А что?
Byretta• 13 ноября 2024
Ответ дляМария10
Начальник штаба азов написал. А что?
И я не пойму, что не так?))))