Колгоспниця• 13 ноября 2024
Це любов
Непогодка• 13 ноября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Может митенки? 🤣
Неееетт)) Именно минетки- хит советчицы)
Мудрецыха мира• 13 ноября 2024
Ответ дляНепогодка
Ахахах
БершкомангоЗар• 13 ноября 2024
Ответ дляparele
Любов, так))
Наша версия: «Шо это вы мне завели тут?»
Ваша уже подросла
Колгоспниця
• 13 ноября 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Наш вредный любимчик🥰
Це оті кучеряві?
Поліпривіт всім• 13 ноября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Це оті кучеряві?
Да, девон-рекс) ему еще всего 9мес, к году должен стать кучерявым))
Козяка-маляка• 13 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Хлопчики якось ласкавіші)
Не всі, нажаль. У мене просто гопнік якийсь росте... (((
Своего не предлагать• 14 ноября 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Агресивний, чи поведінка така?
Бо мій свого носа всюди засуне. Перекопав і перевернув мені всі
вазони.. але при цьому таке ласкаве. Прийде, й ластиться і муркоче . І сердитися на нього неможливо))
Козяка-маляка• 14 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Агресивний, чи поведінка така?
Поведінка... Він теж може помурчати у вухо хвилинку, а потім вкусити його до крові. Серджусь)
Своего не предлагать• 14 ноября 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Ого!
Ні, так не має бути.
Ви читали щось про корекцію поведінки?
Ні, так не має бути.
Ви читали щось про корекцію поведінки?
Впораюсь зі всим• 14 ноября 2024
Ща спорчу Вам розовые очки)
Если трется - она Вас просто метит. За усами есть железы внутренней секреции, если коты трутся обо что-то или кого-то мордой, они этот объект метят своим запахом просто.
Если нюхает - либо приветствие, либо изучает, что Вы ели.
Всего навсего)
Козяка-маляка• 14 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ого!
Ні, так не має бути.
Ви читали щось про корекцію поведінки?
Ні, так не має бути.
Ви читали щось про корекцію поведінки?
Так, працюю з котами більше 20 років. З цим котом всі ці методи не працюють бо втрачений час, ним потрібно було займатись з першого дня. Але він був геть диким і на першому місці у нас стояло лікування, а не корекція небажаної поведінки. Зараз працюємо над поведінкою, але потрібен час, бо небажана вже закріпилась. Працюємо. Може за рік і вдасться щось виправити.
Своего не предлагать• 14 ноября 2024
Ответ дляКозяка-маляка
У вас один котик?
Мені здається що старша киця навчила малого якимось хорошим речам) наприклад спати до ранку. Бо коли він приходив до неї вночі гратися, то однозначно отримував піджопники)
Хоча може так співпало, не знаю)
Козяка-маляка• 14 ноября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
У вас один котик?
Хоча може так співпало, не знаю)
Так, зараз один. Коти вчаться у інших, тому може й навчила старша)