МУСЯкомарова• 14 ноября 2024
Не иметь прав и авто, отстой?
Не только для мужчин, но уже и для женщин?😢
Трактор Віка• 14 ноября 2024
Мені 26, планую з січня 2025 готуватися до теоретичного екзамену (наразі маю інше навчання й інший екзамен + треба знайти роботу). Паралельно збиратиму на авто. Мені не соромно, бо в моїй сім´ї немає водіїв і відповідно машин. У 90% мого оточення є батьки і хлопці з машинами, звісно, їм було легше і швидше отримати права і почати їздити. Я збирала на квартиру, у мене були інші нагальні потреби
Электричка• 14 ноября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Прям как с едой - купи, приготовь, зимой по сугробам до магазина дойди. А что-то не так приготовила - отравиться можно. Я уже молчу про придурков, которые всякую фигню впарить пытаются вместо нормальных продуктов.
Гораздо лучше питаться в ресторане.
Именно. Суть вы уловили, но некотрые любят осложнять себе жизнь
Почемучечка• 15 ноября 2024
Ответ дляGvenna
Я себе почуваю як лошара в 40 без прав і авто. Грошей лише на Жигулі. Втім саме з них я й планую почати) автошкола найближчих планах.
мы недавно купили машину, у мужа права 16 лет. у меня их нет. взяла и записалась в автошколу
страшно, все пугает. но как так, машина есть, а прав нет? не порядок! мне 39 лет. стоимость обучения в Киеве теория и практика 40 ч. -33800 грн