Плакулька• 14 ноября 2024
Якщо у вашої дитини РДУГ ( сдвг) зайдіть будь ласка
В мене питання чи приймає ваша дитина препарати для концентрації уваги? Якщо так, то які
ЧупакабраЗеБест• 14 ноября 2024
таких препаратов не существует! подумайте сама: гперактивность - это слишком сильная активность мозга.
что с ней хочется сделать? погасить, то есть успокоительные, правильно?
тчо делают все успокоительные?
гасят активность мозга, тормозят, оглушают.
ребенок тсаносится удобным.
но он не становится от этого обучаемым и внимательны. он просто вялый. вот и весь сектрет таких лекарств.
не обманывайте себя.
тчо делают все успокоительные?
ребенок тсаносится удобным.
не обманывайте себя.
Кусюче сонечко• 14 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
тчо делают все успокоительные?
ребенок тсаносится удобным.
не обманывайте себя.
тчо делают все успокоительные?
ребенок тсаносится удобным.
не обманывайте себя.
Зачем вы пишете этот бред, если вообще не разбираетесь в теме?
Санта Барбара• 14 ноября 2024
Ноотропи, манний, глицін, заспокійливі, вітаміни, омега. Не одночасно, прийом по схемам та періодично.
задумчивая мордочка• 14 ноября 2024
Препарати ні.
Але була ефективною мозжечкова стимуляція, режим дня, басейн.
Galina_vinsport• 14 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
тчо делают все успокоительные?
ребенок тсаносится удобным.
не обманывайте себя.
тчо делают все успокоительные?
ребенок тсаносится удобным.
не обманывайте себя.
Зачем пишете бред? Мозг нужно замедлить для того, чтоб человек мог усвоить материал и мог сидеть спокойно
Ответ дляЧупакабраЗеБест
тчо делают все успокоительные?
ребенок тсаносится удобным.
не обманывайте себя.
тчо делают все успокоительные?
ребенок тсаносится удобным.
не обманывайте себя.
це ви самі придумали чи що? при РДУГ призначають стимулюючі, люди після кави можуть заснути, є купа жартів із американського інтернету: пішли з друзями на тусовку, попробували наркоту і я пішов робити домашнє завдання. Мені модний психіатр теж прописував стимулююче. Мене це завжди дивувало, на днях почула обгрунтування: стимулюють ті частини мозгу, які відповідають за тормозіння, від них якраз і стає людина більш урівноважена
Плакулька
• 14 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
тчо делают все успокоительные?
ребенок тсаносится удобным.
не обманывайте себя.
тчо делают все успокоительные?
ребенок тсаносится удобным.
не обманывайте себя.
Подумала. В нього дефіцит уваги. Він ні на чому не може сконцентруватися, а зараз закладаються базові знання
Плакулька
• 14 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Не приймаємо, але попереду школа і можливо доведеться.
Мій вже в середній школі
Плакулька
• 14 ноября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Препарати ні.
Є і басейн ( 7 років) і режим
ЧупакабраЗеБест• 14 ноября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
я то разбираюсь, причем уже много лет.