Сколько_мне_лет?• 14 ноября 2024
Как купить антибиотики в Украине?
Сейчас только через посещение врача
рецепт ?
Сколько_мне_лет?
• 14 ноября 2024
Давно не болела , начался трахеит , голос пропал а работать нужно.
Сколько_мне_лет?
• 14 ноября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
В любой аптеке никакой рецепт ненужен
Амоксиклав смогу купить ? Или может только на определённую группы не нужно рецепт
Техпаспорт на медузу• 14 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Не в одной ,так в другой аптеке продадут
Домашня Зюзя• 14 ноября 2024
Покупала без проблем и АБ и даже рецептурный препарат транквилизаторный. Пока я доставала рецепт, мне его уже вынесли и пробили по кассе..рецепт до одного места
Пока еще запрет только на бумаге
Кто знает как дальше будет
Пока еще запрет только на бумаге
Кто знает как дальше будет
Сколько_мне_лет?
• 14 ноября 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Пока еще запрет только на бумаге
Кто знает как дальше будет
Пока еще запрет только на бумаге
Кто знает как дальше будет
Спасибо большое
Allein74999• 14 ноября 2024
Не ну есть принципиальные аптеки, где не дают без рецепта, а в основном можно купить
Помогалочка• 14 ноября 2024
мені стоматолог призначив аб, я пішла з рецептом в аптеку а аптекар сказала що він не потрібен. перший час перевіряли а тепер забили болт бо ніхто не контролює
Кокосиха• 14 ноября 2024
В деяких аптеках можуть попросити показати рецепт, але переважно ніхто не питає. Їх точно не ’гасять’. Вже кілька разів призначала лікар, я купувала. А рецепти так і ’висять’ в хелсі. Під час війни їх суворо не контролюють, тому це звичайно ж вигідно комерційним аптекам. Продадуть що завгодно.
Сяду на шию, дорого!• 14 ноября 2024
А Ви впевнені, що антибіотик потрібен? Просто у мене часто на застуду починається ларинго-трахеїт і пропадає голос, лікую без антибіотиків. Беру звичайний Бронхолітин+Грудний збір. І тепле пиття. Роблю теплий напій збите яйце+какао+какао-масло+гаряче молоко, воно таке в´язке і горло прогріває добре. Ну і льодяники усілякі. Пару днів максимум і голос вертається.
Сколько_мне_лет?
• 14 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Дякую , точно грудний сбір . Зараз є льодяники та інгаліпт .
Катерина-503a• 14 ноября 2024
Ви можете на сайті аптеки зробити онлайн- замовлення та потім спокійно без рецепту купити. Я так купляла.
Сяду на шию, дорого!• 14 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Інгаліптом теж користуюся. У мене просто зв´язки голосові - то больне питання)) Ледь що і вже без голосу сиджу. Раніше користувалася антибіотиками, але вау-ефекту не було, так само по термінам, як і без них. Тому вирішила не травити організм раніше потрібного. То вже якщо лікар щось наслухав недобре, або сама відчуваю, що щось сильно не так, тоді вже антибіотик. Але останні роки до такого не доходило))