Небоброїдка• 14 ноября 2024
Дівчатка, скажіть будь ласка сушка для лаку в краплях від Opi
Чи потрібно наносити топ покриття? Чи працює з топами інших брендів?
Я вперше я такими засобами маю справу. Хочу щоб лак швидше засихав та манікюр довше тримався
Небоброїдка
• 14 ноября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Мне нравится vite seche сушка
В мене є така..але дуже не подобається як швидко вона густі ж у флаконі…на половині завжди викидаю, бо неможливо користуватись. Тому купила Орі краплі - але маю деякі питанні)