З царем в голові• 14 ноября 2024

Яка зп у адміністратора клініки?

На сайті пошуку роботи я , звісно, бачу яку пропонують зп . Але в вакансії , на яку я претендую , вказано 2 - 3 дні в тиждень робочі. Мабуть, коли основний адміністратор буде вихідний. Мене це влаштовує, бо зараз повна зайнятість не підходить. Питання в тому, що просять вказати зп , яку я хочу, а я не розумію що вказувати, щоб не прогадати)))Графік з 9 до 20 .
На пів ставки• 14 ноября 2024
Вкажіть за сміну, наприклад 1500 грн, або наскільки себе оцінюєте..
Море Щастя• 14 ноября 2024
Обов´язки прочитали? Це не за ноутом, в іграшки бавитись...
Роза в вазі• 14 ноября 2024
15-20 тис
На пів ставки• 14 ноября 2024
Ответ дляРоза в вазі
15-20 тис
за 6 р.д. сумніваюсь...
Коханозадовільна• 14 ноября 2024
Адміністратор, стоматологія м.Львів невелика але з іменитими лікарями, з 9:00 до 20:00 пн-пт, 10:00 до 16:00 сб, неділя вихідний. 55тис. грн./місяць. Раз в рік премія так звана 13 зарплата. До війни було 25тис./місяць.
автор З царем в голові • 14 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Та стандартні обов’язки. Зустріти клієнта, прийняти дзвінки. Вроді, впарювати засоби не потрібно.
Моя улюблена страшко• 14 ноября 2024
Так розумію, що це умовно 2/2 по 11 год, але напевно в сб-нд не працюють, тому одного тиждня моде бути 2 зміни, іншого 3.
Вказуйте яку зп за годину роботи або за робочу зміну готові отримати.
Комиссия50%• 14 ноября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Це капець а не графік
Хлопаю ресницами• 14 ноября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Это какая то фантастическая зарплата, она с директором спит? Иначе не выходит
Комиссия50%• 14 ноября 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Вона в клініці напевно спить. Бо додому ніколи вже
Моя улюблена страшко• 14 ноября 2024
.
Ласунка• 14 ноября 2024
Хороша клініка, не Київ. З 8 до 20 два через два. 12-14 тис.