Звезда в шоке• 14 ноября 2024
А ось це теж зона відповідальності жінки?
Бути привабливою для чоловіка в сексуальному плані? Створювати атмосферу, бути хитрішою, не випрошувати секс, а зваблювати?
Я почитала тему нижче, про те, чи може чоловік відмовляти в сексі. От, здається, і розумні поради. І згодна, що як і всюди: кому більше потрібно, той і робить. Тобто, якщо жінці потрібний секс, то вона і має прикладати зусиль.
І так, хочуть привабливу жінку, а не зачухану і ниючу. І тут все правильно.
Але щось мене корябає в цьому розкладі.
Скоріш за все прямий висновок: тебе, жінка, не хочуть - сама винна, недостатньо приваблива, недостатньо зваблива, недостатньо...
Але щось мене корябає в цьому розкладі.
Звоночек• 14 ноября 2024
Так если мужчину не хотят тоже сам виноват. Вы не же не хотите толстого, плохо пахнущего нищеброда?
Не танцую- но пою• 14 ноября 2024
интересно, а что должны делать мужчины, чтоб их хотели? и делают ли вообще чтото? а то женщина всем должна, как земля колхозу. а он у мамы корзинка и все должны ради него стараться
Звоночек• 14 ноября 2024
Тут ещё интересный момент, мужчины в среднем имеют ниже критерии сексуальности, чем женщины. Условно мужчины могут рассматривать 70% женщин, а то время как женщины рассматривают только 10% мужчин
МинерАлочка• 14 ноября 2024
Дивлячись, яка у вас мета. Якщо мета бути щасливою, то для того треба робити 1)2)3). Якщо ви вважаєте, що воно варте тих зусиль.
Якщо мета бути правою, то так, не треба нічого робити, але і результат стосунків буде відповідний.
Стосовно знецінюючого тону висловлювань, то тут це елемент етикету, тож фільтруйте.
Дама_с_караваем• 14 ноября 2024
Тобто мій лисий, сивий, з пузом і 100 кг, то ще привабливий чи вже ні?
Будь я лиса, сива, з пузом і 100 кг - то вже хрест на мені стояв би в плані сексуальності.
Ви порівнюєте непорівнювальне.
Не зви чайна• 14 ноября 2024
Может у мужчины проблемы свои , мужские , или что-то еще .. и он не хочет .. женщина здесь ни при чем
Ms. Любмая жена• 14 ноября 2024
Господи, женщина должна только себе, женщина должна любить себя и восхищаться собой, тогда и мужчины будут относится соответствующе. А если она вся такая нещпсеая, унылое говно, которое щадолбалось и которому самому от себя противно, то соответственно и мужчина так ее будет воспринимать
Бойцовская• 14 ноября 2024
Я мечтаю, чтоб мне приходилось выпрашивать секс. Мой хочет всегда и в любом состоянии. И ему пофиг - грязная у меня голова и на ногах ежеки или я в пеньюаре.
Туфли в чешуе• 14 ноября 2024
Безработного, вечно ноющего, ленивого мужика вы будете хотеть, автор?
Добротная• 14 ноября 2024
Если тебя не хотят, то ты недостаточно....
Это относится и к женщине, и к мужчине.
Или в чем вопрос?)
Это относится и к женщине, и к мужчине.
Или в чем вопрос?)
Звезда в шоке
• 14 ноября 2024
Ответ дляЗвоночек
Це крайність. Ось відсікаємо явний антисекс: вонючість, неприємний вигляд і т.д.
Умовна сімейна пара, 10 років в шлюбі. Всі миються, гігієну підтримують, ну в кожного по 5 кг жирка наросло, некритично.
Коко Шанель• 14 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
Сто відсотків,нічого його не зупиняє
Мания-Величия• 14 ноября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Искупаться и зубы почистить, по ходу
Кусюче сонечко• 14 ноября 2024
Автор, ви глибоко занирюєтесь у прості речі. Можна жити набагато простіше, не копатися у себе в голові, і не придумувати. Вам хочеться, щоб чоловік вас зваблював, і йому хочеться. Як ви це будете робити, і він буде 100%. Я як хочу, то ляжу і прижмусь і ручку покладу туди, а там вже і намьоків не треба. Чоловік хоче, то свої методи, хоч звечора натяки, а хоч і в ліжку. Ще мені думати, а чого це я сьогодні чоловіка зваблюю. Нафіг цю фігню з голови.
Не зви чайна• 14 ноября 2024
У меня был опыт когда у мужчины были проблемы в бизнесе , плюс кризис среднего возраста … личностный кризис .. в тот период он сексом не интересовался … и конечно я не думала что проблема во мне, слишком это было очевидно
Или может я вас неправильно поняла . Какой у вас вопрос ?
Не танцую- но пою• 14 ноября 2024
Ответ дляМания-Величия
Искупаться и зубы почистить, по ходу
вы наверно не в теме. тут многие пишут, что мужик не моется, пердит рядом - и им норм
Дама_с_караваем• 14 ноября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Сім´я це компроміс. Секс - подружній обов´ язок. Треба вияснити причини, обговорити, а не тікати і придумувати відмазки про жирну голову жінки.
КАПСЛОЧНИЦА• 14 ноября 2024
Там такие эксперДы в той теме особенно в конце... Ноу комментс..
Туфли в чешуе• 14 ноября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
У девушек и мужчин разные критерии для «хочу»
Вы же, наверное, хотите того мужчину, который обеспечивает, заботиться о своей девушке, решает ее проблемы, тот, кто внимательный, умеет ухаживать, щедрого и т.п.
Безработного, ленивого жлоба, которой делит счет пополам, совсем не интересуется вашей жизнью и которому все равно на ваши проблемы, вы вряд ли будете хотеть, так ведь?
Мания-Величия• 14 ноября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Та в теме. Тут в разных темах писала одна советчица, что без проблем сексом занимается, если мужчина целый день без душа, даже минет делает. Надеюсь, она трлль
Кусюче сонечко• 14 ноября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
А хіба ваш чоловік вас не зваблює? Ну от і подивіться, як він це робить. Може він вам тістечко приніс , яке ви любите і не просили. А ви вважаєте, що так і треба. А в нього то початок, і продовження у ліжку буде, ну як приклад. Або підійде зі спини і прошепоче на вухо, що хоче вас сьогодні кохати. Або в ліжку обійме, скаже , що хоче.
Не танцую- но пою• 14 ноября 2024
Ответ дляМания-Величия
потом мужики уверены, что все должны быть счастливы от того, что он просто есть
Кусюче сонечко• 14 ноября 2024
Та що ж в такі теми заспіль якась недотра.ана зайде і тулить ті рожі)))
Дама_с_караваем• 14 ноября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
🤣
Сизоока бестія• 14 ноября 2024
Агась. Жінка завжди і скрізь усім винна, якщо щось не так пішло - пагано старалася, повільно бігла або занизько стрибала.
Кусюче сонечко• 14 ноября 2024
Ответ дляСизоока бестія
Так в тій темі автор писала, що їй достатньо сказати :’ я вже хочу’))) Ну це нормально по вашому?))
А як чоловік так скаже, то пи.дец який він урод , невдаха, лузер, незграба))
Звезда в шоке
• 14 ноября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Конкретно моєму вже нічого давно не потрібно, на жаль. Колись я ще намагалася оживити наше сексуальне життя, але ні.
І хоча я розумію, що справа не в мені. Мене все ж таки тригерять подібні теми: а може я була недостатньо гарна, недостатньо жіноча, недостатньо хитра? Але гра в одні ворота - це така спустошуюча річ.
Бензопирен• 14 ноября 2024
’І так, хочуть привабливу жінку, а не зачухану і ниючу. І тут все правильно.
Але щось мене корябає в цьому розкладі.’
Что именно коробит? Женщины тоже хотят ухоженных, обеспеченных и щедрых.
Малинка• 14 ноября 2024
Якісь мудрості на рівному місці. Якщо у парі обоє люблять і поважають, питання, хто що кому винен не стоїть. І партнер повинен бути чистим, охайним і привабливим, і чоловік, і жінка.