ЯкаКраля• 14 ноября 2024
Дівчата, як перебороти страх сісти за кермо?
Порадниці, добрий вечір.
Мені 44 роки, так склалося життя, що треба сідати за руль.
Живу зараз за Києвом, а працюю в Києві.
20 років тому пройшла навчання, навіть отримала права, но поїхати самостійно так і не змогла.
Зараз дуже гостро стоїть питання авто, но я так боюся.
У кого є досвід аналогічної ситуації, допоможіть порадою, будь ласка.
Живу зараз за Києвом, а працюю в Києві.
ЯкаКраля
• 14 ноября 2024
Ответ дляТвердая валюта
катайте з інструктором, згадуйте навички, для початку
Дуже боюся аварії, не відчуваю габарити машини.
Твердая валюта• 14 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
так у вас досвіду немає, а без досвіду цих навичок не наберетесь
Замулена ріка• 14 ноября 2024
Та вчіться і все прийде.Всі ідуть і ви ідете.Посвідчення отримала в 30,машину змогла купити в 43.Зараз 46,ііжджу і до дітей за кордон.
ЯкаКраля
• 14 ноября 2024
Ответ дляwind-d470
відновлюйте навичку, наймайте інструктора
Та у мене навичок як таких і немає. Є лише автошкола. Потім сама сісти за руль не змогла і закинула цю затію.
ЯкаКраля
• 14 ноября 2024
Ответ дляwind-d470
для того є люди, які вчать їздити
Можливо хтось може порекомендувати хорошого інструктора
Твердая валюта• 14 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
правила повторюйте і шукайте інструктора
Замулена ріка• 14 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Інструктор і практикуєте.Тільки так
Невловимий Джо• 14 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Треба їздити, їздити і ще раз їздити. Через страх, не хочу і т.п. Але звичайно з інструктором або з людиною, якій Ви довіряєте і яка не буде кричати на Вас, а підтримувати і підказувати. А ще треба правила згадувати, без цього ніяк.
ЛісАпетная• 14 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Посмотрите видео как отрабатывать парковку. Ставьте бутылки с водой и тренируйтесь парковаться, постепенно поймете габариты.
мимАпроходила• 14 ноября 2024
Еще смотря какое авто - современные авто много чего сами подсказывают
Ответ дляЯкаКраля
я теж не змогла, але не стала чекати , знайшла спокійну інструктора жінку и зараз вчусь вже їздити по справжньому, а не для отримання прав..рекомендацій не дам, бо інше місто)
Твердая валюта• 14 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
хоч напишіть де вам зручно буде їздити? район
ЯкаКраля
• 14 ноября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Не відчуваю габаритів авто, дуже боюся.
По молодості не змогла пересилити страх, хоча авто було куплене.
ЯкаКраля
• 14 ноября 2024
Ответ длямимАпроходила
Зараз Фольц джета.
В молодості був Хюндай гетс
ЯкаКраля
• 14 ноября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Катайтесь за городом когда машин мало, рано утром.
Дякую за досвід
ЯкаКраля
• 14 ноября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Лівий берег
Твердая валюта• 14 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Лівий берег
непогані автошколи Таурус, Карат, там і жінку інструктора можна взяти
Мой завтрак• 14 ноября 2024
Ответ дляwind-d470
Якщо автор не їздила після автошколи, то навички в неї і не було. Відновлювати нічого.
Ждушечка• 14 ноября 2024
Все життя я боялась навіть сідати за кермо , не те що їхати … приїхала за кордон і мусила їздити , їздила пізно ввечері , щоб було менше машин (їздила маршрутом яким потрібно - до дитячої школи ) , потім + інший маршрут , потім інший , а зараз слава Богу … сама не вірю і ніхто не вірить , бо я ще та ,,міс тривожність ,, + панічні атаки
Почніть з коротеньких поїздок за містом
Неместная Я• 14 ноября 2024
Автор, я вас розумію, але тільки сідати і їхати. Мені 42, у мене був такий страх, думала ніколи не зможу. Але купили будинок за містом, з серпня почала їздити за місто, через місяць - по місту. Страх пройшов через 2 місяця, але напруга і досі є.
ЯкаКраля
• 14 ноября 2024
Ответ дляНеместная Я
Дякую за досвід. Налаштовуюся, но дуже страшно.
Мания-Величия• 14 ноября 2024
Ищите инструктора.
Потом катайтесь сами, легким знакомым маршрутом. Начиная с раннего утра, когда нет машин.
Только с опытом придёт и уверенность.
Купи слона• 14 ноября 2024
Я он в червні здала і з вересня вже сама їжджу за кермом любимої чоловікової машини, універсал - довга велика. Страх додатковий відгребти люлєй як поцарапаю не дай Бог. Але нічого, треба малу в школу і зі школи забирати. То з кожним разом краще, правда ідіоти водії навколо тримають в тонусі