Чумачечая Весна• 14 ноября 2024

Все в суботу в Сильпо

Дама_с_коготками• 14 ноября 2024
Ответ дляБензопирен
Вже сьогодні були бої з пенсіонерами)
Може в когось і були))
А в нас в магазині на диво увечері всі три види пельменів були в наявності, я ще й здивувалась такій приємній ціні - не знала про цю акцію.

Дама_с_коготками• 14 ноября 2024
Ответ дляМетелики на душі
Да. Написала, что чудо что уже 28 страниц, а анонимов не сняли))
Так они сразу всю тему и убили. Жалко, хотелось дочитать...
Метелики на душі• 14 ноября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Да. Тоже не поняла..Но может автор удалил, не админы?
MacOS-ница• 14 ноября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Шоколад та батончики весь час дорожчають. Сьогодні звернула увагу, що батончик Натс по акції 24 грн коштує - ще недавно така ціна була без знижки.
Найдешевший акційний шоколад - 42 грн.
Недавно в Рошен були по 33 з копійками, люблю з подрібненим підсоленим мигдалем.
І марципанові батончики в Сільпо по 40. Вони 100г, вигідно.
Дама_с_коготками• 14 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Так, марципанові батончики були смачні, але зараз на них акції немає.
І на шоколад зараз гарних знижок немає.
Рік тому шоколад Рошен з подрібненим підсоленим мигдалем купувала по 20 грн. За рік ціна зросла більше ніж удвічі.
Ищу-брожу• 14 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Виски, риба і перволь
жодна позиція не цікавить
Ищу-брожу• 14 ноября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
А пивасик з пейсами норм?
це очі

Дама_с_коготками• 14 ноября 2024
Ответ дляМетелики на душі
Може й так. Тепер ми вже про це не дізнаємось.
Аристократка-тунеядка• 14 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я
Ну, цена недели - это понятно. Я сама заказываю раз в неделю доставку из Сильпо и по ценам недели, и спецпредложения Только онлайн. Но очень хорошо помню, что товары по акции дня раньше можно было покупать только в магазинах. Если сейчас по-другому, то супер. Спасибо!
Так с ценой дня работает не во всех магазинах, где достаточно товаров они отгружают на самовывоз. А где ограничено там только лично покупать. У меня так в одном магазине всегда выходит, а в другом через раз.
Заела_пластинка• 14 ноября 2024
Ответ дляБензопирен
А тут тільки ті, хто з бабулями за пельмені в суботу бої буде вести
Чего это за пельмени? За вискарь будем драться!
Бензопирен• 14 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Думаю в вас перемогти шансів мало. Але я буду вболівати!
Hench• 14 ноября 2024
Ну за півко і пельмешкі - паціба!
Барабан для дорослих• 15 ноября 2024
Ответ дляБубль Гум)
На лососі нема грошей, навіть зі знижкою. Я сьогодні зайшла у варус і офігіла...100грн пачка творогу.
Творог, молоко, сметана, яйця, мясо - це те що їмо постійно, на відміну від лососів
Тепер живемо тільки по акціях. Як кажек моя знайома, якщо воно не по акціїї, значить мені не потрібно.
https://silpo.ua/product/syr-kyslomolochnyi-yagoty...
А у нас макарошки• 15 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Спасибо, зайду за рыбой
Я думаю там будет мелкая рыбёха с головой
Сколько_мне_лет?• 15 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
В прошлый раз была примерно 2 кг, с головой
автор Чумачечая Весна • 16 ноября 2024
Хорошая рыба