Мольфарочка• 15 ноября 2024
Що у вас на вечерю?
В мене деруни із бринзою
Вот Она Я• 15 ноября 2024
Щойно пообідала картоплею фрі з мультипечі та крильцями. Салату немає, бо дуже зайнята останнім часом. На десерт глазурований сирок з чаєм.
Вечеря буде пізно, але я лягаю о 3 ночі, мені можна.
Сиреневенькая• 15 ноября 2024
Ответ дляАнонім Секретар
И я) И у вас там в правом углу, похоже, и гриль тефаль стоит, у меня тоже есть)
Так, гриль
ОйЙой• 15 ноября 2024
На кухні крутиться чоловік, я трошки на нього зла, не знаю чи взагалі хочу вечеряти тепер.
Бабуся мороз• 15 ноября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Обновила форму, задоволена
Поделитесь названием формы и где покупали?
Сиреневенькая• 15 ноября 2024
Ответ дляБабуся мороз
Купувала в Комфі. Там ще класні бокали по акції
побольшомусекретику• 15 ноября 2024
Вчорашні слойки і курячі відбивні з ячкою і брюссельською капустою. І пиво. Деруни були позавчора. Так приспічило, що готувала майже опівночі. Але ж смачні, зараза...
Автору і всім хто ще вечеряє чи планує, приємного!
Альфред Шнитке• 15 ноября 2024
Ответ дляВот Она Я
Какая у вас модель? Рекомендуете или нет?
Вот Она Я• 16 ноября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
У мене Philips, рекомендую, якщо любите мʼясо на грилі, особливо стейки. Картопля фрі, печена, овочі гриль. Частіше я кладу картоплю, зверху 2 великі стейки на 15 хв, потім перегортаю і ще на 10. Це порція на 3-4 особи.
Все, що з сиром мені не зайшло, для випічки мало місця, але норм на 2 круасани.
Такої як у мене вже немає, купувала 5 років тому. Зараз взяла б з двома чашами, та моя працює чудово.
Альфред Шнитке• 16 ноября 2024
Ответ дляВот Она Я
Спасибо за ответ! Как раз выбираю на черную пятницу
Мольфарочка
• 16 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
фото
Вони сухі якби особливо по краям підгорівші ,так чебуреки не мають виглядати
Мольфарочка
• 16 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Не по сравнению с вашим шедевром, то просто угли
Ну так ,таких не смачних чебуреків ще не бачила
Мольфарочка
• 16 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Та я поняла ))) Ваши прости господи деруны с брынзой , это верх кулинарного искусства )))))мне такие высоты неподвластны ! Повезло вашей семье
Дякую,купіть краще нормальні кримські чебуреки
Мольфарочка
• 16 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Откройте рецепты и хоть посмотрите как выглядят нормальные деруны , а не то что у вас )))
Та купляла на цьому тижні справжні м´які та смачні чебуреки,вчіться!