Ліньки гуглить• 15 ноября 2024
Чим обідаєте, красуні?)
В мене сьогодні чітміл і їжа Богів🙂🙂🙂
Гречаний багет на грилі прям топчик під оселедець
Смачного всім!
ГейСюда• 15 ноября 2024
Винегрет съела и чай - я только позавтракала, обеда не будет, будет ужин
Ліньки гуглить
• 15 ноября 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Я недавно тоже так обедала. Муж не любит, не понял.
А мій зацінив. Всівся зі мною. Вінегрету і оселедця більше не має))
празники не помню• 15 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
а у этой красуни срачка. она не обедает. ценная инфа. спасибо, что поделились.
Блин, что делать то
Ліньки гуглить
• 15 ноября 2024
Ответ дляпразники не помню
Блин, что делать то
Рис на воді і ромашковий чай
Бавовнятко• 15 ноября 2024
2 хурми з сільпо 350г. 240 ккал. Рохо і без назви. Та що без назви по акції смачніше.
Доктор Хаос• 15 ноября 2024
Будет суп с фрикадельками и сделала салат из буряка с черносливом и чесноком.
Ліньки гуглить
• 15 ноября 2024
Ответ дляБавовнятко
Я купила рохо теж. Мені терпка вона. А мандаринки Сатурама(чи якось так)) дуже сололкі. На базарі ціна 120 +. В сільпо 60 чи 70 грн.
Ліньки гуглить
• 15 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Бульон с фрикадельками и сырные палочки испекла
Це типу грісіні? Апетитні дуже
празники не помню• 15 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Рис на воді і ромашковий чай
Вы милая, спасибо
Ліньки гуглить
• 15 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Да , они ))) готовятся быстро и очень вкусные , еще вторая партия допекается .
Можете рецепт дати?) Будь ласка
Бавовнятко• 15 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Рохо не терпка зовсім зовсім. То вам добрі люди пересорт азербайджанської підсунули. Купуйте тільки ті що з наліпками.
Ліньки гуглить
• 15 ноября 2024
Ответ дляБавовнятко
Які добрі люди? В сільпо купила. Але я шкірку не чистила. Мабуть треба було б
Ответ дляЛіньки гуглить
Можете рецепт дати?) Будь ласка
Кефир пачка ( сколько там 300-400 мл) сода пол чайной лож ,перемешать дать постоять, 1 яйцо , соль , специи у меня итальянские травы , масло подсолнечное пару силовых ложек,сыр твердый тертый -250-300 г перемешать , добавить муки замесить тесто . Накатать жгутики , можно присыпать кунжутом , солью крупной . В тесто можно добавить маслины измельченые , сушеные помидоры , перец сладкий сушеный
Бавовнятко• 15 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
в сільп теж в сільпо купляю. Просто бувають дурні покупці що взяли з одного сорту. а поклали в інший. Я щодня купую. Вона не терпка. Але одного разу в секції була дуже яскрава видовжена, я її взяла, аж поперхнулася від терпкості. Тільки потім зрозуміла по формі, що це не рохо.
Ліньки гуглить
• 15 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Дякую Вам