тогдалия• 15 ноября 2024
питання до тих хто знімав контент на айфон 12-13 версій
чи сильно відрізняється якість між 12 і 12 про? і 12 і 13 між собою?
бо різниця в б/у 12 і 13 не така велика як між 12 і 12 про.
а цінове питання дуже важливе
потрібно щоб достойно виглядала картинка в відео і фото для інстаграм.
а цінове питання дуже важливе
забиякина• 15 ноября 2024
Ви ж розумієте що якість не від телефону залежить, а від того як налаштуєте світло?
Якісно зняти контент для інстаграму можна і на 7, і погано на 15 про макс.
Якщо що я фотограф, і про світло знаю багато, бо вивчала і вивчаю це питання, так як воно важливе.
тогдалия
• 15 ноября 2024
Ответ длязабиякина
то ясно, але все ж таки картинка на 7му і 12му відрізняєьься. і головне, що при вивантажені в інсту відео зняте на айфон кращм буде ніж на простому андроїді що не оновлюється.
ну і у нових мделей все ж таки більш включено опцій щоб для тих хто не любить заморочуватися налаштуваннями камери. коли треба багато і швидко робити контент, то нема часу сильно заморочуватися більш нвіж мінімальними налаштунками - головне щоб чіткість прилічна була
забиякина• 15 ноября 2024
Ответ длятогдалия
Відео в інсті завантажується в HD форматі 30 к/с, навіть якщо Ви будете знімати в 4к і заливати як є, без подальшого монтажу, інста сама стисне до HD 30 к/с
Андроїди теж різні є, за 40+к можна знайти краще IPhone, але в IPhone в 13 про (наче) є кінозйомка чи якось так називається, це якщо ви будете знімати естетичні відео красиві, а потім монтувати. То в цьому є сенс. Якщо Ви так заморочуватися не будете, то звичайного 12 або 13 з головою вистачить.
тогдалия
• 15 ноября 2024
Ответ длязабиякина
По ідеї мабуть про довше батарея тримає?
Так мені більш для якісних відео типу говорчщв голова.
Звісно Андромеди різні. В мене наразі простий самсунг А51(4 роки тому 8тис грн коштував, і вже лкде швидко розряжається якщо мати двло з зйомкою і обробкою), який вже 2 роки не оновлюється по ОС, і таки для інстаграму дуже неякісна картинка(
Ну і ще в айфоні купа специі штук для візуалу, ті ж вбудовані шрифти в інституті на андроїді краще виглядають ніж на андроїді..