Так точно!• 15 ноября 2024

Тема просто поговорити. Зраджує своїй дружині - це означає тільки одне.

Якщо чоловік зраджує своїй дружині.
Це означає тільки одне.Що він не вважає більше її привабливою жінкою.Чи згодні ви з цим? Ваша особиста думка?
Файна цьоця• 15 ноября 2024
Ищет в другой то,что недополучает от жены.
Даю справку• 15 ноября 2024
Просто думает,что у следующей будет поперек
я Кукарача• 15 ноября 2024
Це значить не любить її. Коханим не зраджують.
Ламборджини• 15 ноября 2024
Совершенно необязательно. Как говорится, у каждой красавицы есть мужчина, которому надоело ее трахать ))
НаливайКа• 15 ноября 2024
не згодна, деякі чоловіки просто не можуть без того , щоб присунути комусь на стороні
автор Так точно! • 15 ноября 2024
Ответ дляя Кукарача
На 100000% згодна.
Паратруперсупер• 15 ноября 2024
Не в привлекательности дело, а в том чего ему не хватает. Это может быть, как: недостаток любимой еды, секса с фантазией, она не хочет его выслушать, а говорит о своём, или наоборот, не может помолчать, возможность иногда провести время лёжа на диване, уткнувшись в смартфон.
Причин много.
Вишневий цвіт• 15 ноября 2024
С НРЛ изменяют всегда
автор Так точно! • 15 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Причин много.
Тогда разводится.
автор Так точно! • 15 ноября 2024
Ответ дляВишневий цвіт
С НРЛ изменяют всегда
Понятия не имею,что это значит.
Альфред Шнитке• 15 ноября 2024
Ні, часто справа не в жінці, а в моральній складовій - воно або є закладено людині принцип, що сімʼя - це камінь, щось міцне, неподільне, або немає такого розуміння у людини. І кохання, вигляд дружини, криза тут нідочого. Зраджують і коханим, і красуням
Паратруперсупер• 15 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
Тогда разводится.
Да, если измены уже произошли, они будут продолжаться.
автор Так точно! • 15 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Это точно.
Рання пташка• 15 ноября 2024
Ответ дляя Кукарача
Не згодна. Я дуже кохаю чоловіка, але були певні моменти в нашому житті, і знайшла спочатку спілкування в іншому, а потім воно якось переросло в щось більше в я зрадила. Але коли усвідомила, то припинила всіляке спілкування. Але це не означає що я не кохаю чоловіка, кохаю і дуже сильно, але такий гріх як зрада є за мною нажаль
я Кукарача• 15 ноября 2024
Ответ дляРання пташка
А я не можу уявити секс з кимось іншим...бо кохаю одного. Мені не те що секс, мені навіть дотики противні були б від інших, поцілунки..
автор Так точно! • 15 ноября 2024
Ответ дляРання пташка
Ви не любите свого чоловіка,вам просто зручно бути з ним.
Рання пташка• 15 ноября 2024
Ответ дляя Кукарача
Ну я теж не уявляла 10 років, а потім стався збій системи, благо настройки повернулись назад, і наступні 7 років ніяких зрад і чудові відносини в усіх проявах з чоловіком
Мой завтрак• 15 ноября 2024
Ответ дляя Кукарача
Так думають тільки діти!!!
І секс це не зрада коханню!!!
Фіфачка• 15 ноября 2024
Ответ дляя Кукарача
Это значит, что любит только себя.
Рання пташка• 15 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
Ні, ніякої зручності немає, я від нього ніяк не залежу, тобто встала і пішла, але ні, я кохаю
Підмітайло• 15 ноября 2024
Ответ дляРання пташка
А я після зради остаточно розлюбила
я Кукарача• 15 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
Так думають тільки діти!!!
І секс це не зрада коханню!!!
Мені вже 45, я не дитина. І з чоловіком в нас багато років шлюбу. І так, секс мжмж, мжм пробували. Але це інший формат, бо ті люди були як додаткові іграшки для наших сексуальних втіх. Але щоб я отак пішла на ліво одна потр.ся - ото зрада, і це я б не зробила.
МамОмужа• 15 ноября 2024
Ответ дляВишневий цвіт
С НРЛ изменяют всегда
Что это?
Мой завтрак• 15 ноября 2024
Ответ дляя Кукарача
А він?
Якщо ви гропувуги організовували...то він без вас налєво 100% трахався
МамОмужа• 15 ноября 2024
Ответ дляя Кукарача
А я не могу представить ни с кем другим потому что никого не люблю.
Мне противны прикосновения любого кого я не люблю.
Сирожено_пирожено• 15 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Яка ви смішна, якщо чоловік кобелина і для нього є нормою зрада, то це просто кобель, без принципів, без виховання , без кохання і йому всеодно у кого тикати
Рання пташка• 15 ноября 2024
Ответ дляПідмітайло
А я після зради остаточно розлюбила
Ну у вас може вже кохання проходило, у мене ні, просто в певний момент постійне спілкування з іншим дало збій
Туся муся• 15 ноября 2024
Это означает только одно- он кобель
МамОмужа• 15 ноября 2024
Это ничего не значит.
Просто человек непорядочный .
Я на хвилинку• 15 ноября 2024
Зраджує - значить не хоче її, або вона колода в сексі, або пройшли почуття й тд.
Або закохався в іншу) Це все НОРМАЛЬНО.
Живе собі сімейство - він *успішний бізнесмен, розвивається, стежить за собою й тд, вона *після одруження себе запускає, сидить вдома, не миє волосся тижнями, пропахла памперсами й супом. В нього пропадає сексуальний потяг, бо в неї вже вайб не коханки, а ’мамки’. І тут поруч по сусідству в квартиру заселяється сексі-спортивна сусідка, доглянута, приваблива з вайбом коханки. Чому не можна піти до неї, якщо вона подобається, а жінка - вже ні?

Терпіти нудну дружину, бо А ЩО ЛЮДИ СКАЖУТЬ? Ні. Життя одне.