Лінива, не каюсь• 15 ноября 2024
Вы пиццу в заведении едите руками или приборами?
Лінива, не каюсь
• 15 ноября 2024
Ответ дляЖенщинас
Приборами.
Вдома руками
А почему вы притворяетесь в заведении и не ведете себя естественно,как дома?
ГоловнаЯ• 15 ноября 2024
Руками. І ржу з тих, хто робить це приборами. Вони виглядають кумедно)
ЯНаПэПэ• 15 ноября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Зате чисті)
Женщинас• 15 ноября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Не знаю.
Якось на автоматі.
Таке враження, що в закладі руки не вимиєш, щоб руками їсти. А потім знову мити після піци.
Ножем і виделкою— руки чисті.
Якось на автоматі.
Ножем і виделкою— руки чисті.
Ищу-брожу• 15 ноября 2024
Только приборами.
Не могу себе позволить откусывать... по техническим причинам)
Куратор дебошей• 15 ноября 2024
Рибу, птицю, молодицю беруть руками, вочевидь рибу наразі слід замінити на піцу і все буде ок.
НетЕщеНаверное• 15 ноября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
У нас в городе была смачнющая пиццерия с фирменной пиццей, такую нигде больше не встречала. Кто из Запорожья, Пау Вау знает.
Так вот там начинки было раза в 3 больше, чем теста. Хотелось бы посмотреть, как бы вы её ели руками😀
Куратор дебошей• 15 ноября 2024
Ответ дляЖенщинас
Не знаю.
Якось на автоматі.
Ножем і виделкою— руки чисті.
Якось на автоматі.
Ножем і виделкою— руки чисті.
Що там ви за піци такі їсте, вже не перша людина пише про жирні руки від піци! наче по тій нещасній піці жир так і тече, а не знизу маємо звичайне тісто, ну як у пиріжку, наприклад, від пиріжків же руки не жирніють. Скільки їм ту піцу, ну там максимум серветка потрібна після неї для рук.
Куратор дебошей• 15 ноября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Пиццу правильно по этикету есть руками
Хто вам таке сказав? і так, і так можна. Тим паче що в Італії звідки вона походить спочатку це була не зовсім фастфудна страва і їли її як раз у ресторанах приборами. Це зараз - піца більше фастфуд, тому її частіше їдять руками, але казати, що от виключно руками - правильно, це смішно.
Лінива, не каюсь
• 15 ноября 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Странно. Потому что я видела видео и там говорят что итальянцы в шоке когда видят как пиццу едят ножом и вилкой
Куратор дебошей• 16 ноября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Хто каже? Коли була в Італії, в ресторани прям не ходила, у закладах типу фасфуду їдять руками, у піцеріях по-різному, були в гостях у місцевої сім´ї вони подавали піцу і до неї тарілки з приборами.
В них до речі була така за розміром піца, що руками її чорта з два з´їси, тісто дуже ніжне, а діаметр великий, таку можна руками з´їсти, хіба в рулет скатавши.
Алгонавт• 16 ноября 2024
А я помню как студентами в 2007 - 2010 ходили в пиццерию и все ели вилкой и ножом, я тоже, реально строили из себя не понятно кого, сейчас так смешно
кнопкодав• 16 ноября 2024
Бред какой-то есть пиццу приборами, это же просто пицца, а не люди на приеме у короля, господи.