А я кумедна• 16 ноября 2024
Свекри і жіноча мудрість?
Маємо наступну ситуацію або ж дано: свекрів не люблю (є за що, не переживайте, не надумала на рівному місці), в основному терплю, бо люблю чоловіка, ніколи не скандалю з ними і т.д. Живемо ми в квартирі подарованій мені моїми батьками (ми молоде подружжя віку 28-30 рр.), тобто вважаю, що в своїй. Свекри люблять завалитись без попередження або максимум сказати "ми завтра будемо в місті, але не знаємо о котрій годині заїдемо, а може і не заїдемо, як будемо зайняті". Свекри нам не допомагають ніяк по життю, нашим життям не сильно цікавляться, 99.9% матеріальної та моральної підтримки (любові) йде їхній молодшій дочці. Іноді після їх візитів, де ми годинами вислуховуємо, яка в них прекрасна дочка і, що їй купили нового/або просто про якісь її ефемерні заслуги (там хвалиться вона просто за факт існування) у нас з чоловіком скандали. Бо він не може сказати своїм батькам бодай того, щоб попереджали про візит. +ще за роки шлюбу так вийшло, що слів вони особливо не добирали, казали вїдливі речі, тому я пояснила чоловіку, що спілкування з ними для мене не бажане, а він може звісно спілкуватись з ними, якщо йому так подобається роль мазохіста. Або я роблю скандал і висказую їм все, як є. Оце вночі дізналась, що вони "надумали" завтра приїхати, але, як завжди "це ще не точно" і т.д. Я вже чоловіку казала в попередніх випадках, що вони в моєму домі небажані гості і зі своєю сімєю нехай зустрічається на нейтральній території, він цього не сприймає. Завтра збираюсь "піти погуляти", так, з власної квартири, якщо вони таки приїдуть. В ін. випадках я б так не робила, але зараз нема бажання нервуватись, чи якийсь негатив сприймати, бо перебуваю на 9 міс. вагітності, скоро народжувати. Так само не збираюсь наварювати і їх розважати, якщо вони таки надумають "нанести візит своїх дорогоцінних персон". Хай чоловік тим займається. Раніше так не робила, але дійсно заради душевного спокою планую зїздити в найближчий ТРЦ, собі помаленько пройтись по магазинах і попити каву. Дівчата, а на майбутнє? Як з таких ситуацій виходити, коли вже дитина буде? Мені б не хотілось весь час бути змушеною йти з власної квартири і т.д. Хоча, можливо до них з часом дойде. що вони небажані гості, хоча маю сумнів. Тут завжди засуджують невісток, але вже і не по істеричному вчиняю. Я на хамство і погане відношення не зобовязана доброю поведінкою відповідати, як і власне їх якось любити чи поважати (повірте, там немає за що). В кого є, що написати не зле, і не уїдливе мені (що це я насправді погана) - поділіться, як Ви справлялись зі свекрами, коли не хотіли з ними спілкування? Бажано в жінок, які вже мають великий життєвий досвід.
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляПес Патрон
Я так понимаю что автора ещё раздражает что родители бедные,богатых с деньгами встречала б с удовольствием
так автора возмущает,что помогают сестре, а не ее мужу.
вот если бы приезжали и по 200уе оставляли -то можно и потерпеть.
а так ещё и подарок на ДР надо свекрухе дарить.
это печалит,злит и возмущает. очень и очень...
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
А какие ’такие’ у автора? Предупреждающие за день о своем визите? Посмевшие говорить своему сыну о своей дочери? Не помогающие финансово взрослому трудоспособному и обеспеченному сыну?
Рассказывающие о том, что пофиг, какого пола ребенок и что беременность не болезнь.
Для токсичности не надо придти и сказать: ты тупая сука, достаточно методично, по-мелкому клевать, обесценивать, подтраволвать..И оно вроде плчти не к чему придраться, такие ж хорошие люди, ага.
Хома з пастою• 16 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Советчица: Ви страшна
Так же советчица: Нехай кине вас , а ви сидіть така грамотна сама
Во-первых, он не дитя, а муж и отец будущий. А во-вторых, какой нормальной понадобится бесхребетне мамине дитя, приймак, еще и алиментщик?
Я так понимаю, вы тоже мамочка 30летнего корзиночки?
Я мамочка 10 летнего сына и 15 летней дочери. Автор так и не ответила , какой страшной обидой обидели ее свекровь и свекор . Обзывает их свиньями даже. Сидит в мамкиной однушке, ничего собой не представляет, денег не заработатывает при этом и еще пытается мужа настроить против его родных родителей . Глупость несусветная. И еще печалится, что сын не орет на мать 😂😂 мля это трэшшш 😂.
Зайканалужайке• 16 ноября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Она хозяйка дома.И не важно уде, что даже квартира ее.Это в принципе ее дом и мужа.Не зовут гостей, если одному плохо или просто оно не с руки.
Это не гости
Зайканалужайке• 16 ноября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Если к нам с мужем идут гости, то это общее мероприятие семьи и все участникам должно быть удобно.
Приезд свекров никогда не бывает удобен невесткам
Пес Патрон• 16 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
чаи наливала - блин, вот это трудяжка, неделю наверное не спала, готовилась чайник заварить
Ну теперь пусть сынок всем занимается,это ж так легко,в однушке гостей принимать
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
нет, просто соблюдать правила приличия.только и всего.
тут уже раз 300 написали,что автор может лечь и не участвовать,уйти развлекаться одна или с мужем,но возмущения советчиц не утихают.
Они пришли ее помучать, они будут орать сквозь двери, никто в покое не оставит.
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
ой, нынада.
я не купила в Старфордишере,а в другом .
вы хоть погуглите как правильно писать название графства.
а то как слышу-так пишу,в одном слове две ошибки)) ахаха
Ага.Ужас.Бедная ваша невестка.Ату, ату.
JannyMoney• 16 ноября 2024
Ответ дляМиззери
Тут у местных дам часто мания с жильем , помните вопрос вечный -чья квартира ?
Такое ощущение что наличие жилья сразу превращает владельца в доминанта 🤣👍
И дает право чморить и унижать приблуду -путь к разводу
нее... квартира иво 🤣 от так правильно спрашивать на советчице.
Но, с другой стороны, мне ничего такого не дарили, все только вместе с мужем заработали. Была бы у меня дареная квартирка в которую супруг пришел, может и я стала бы доминантихой
Роздратована шкіра• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Так, не сімейна. Йому байдуже, бо язика з дупи він до своїх батьків витягувати не вміє. В нього позиція послухати, що вони скажуть і робити по-своєму, але він з ними і не загризається майже ніколи. Я знаю, що справа в ньому, але мені набридло доносити це до нього і нервуватись. Я б не йшла нікуди, але не хочу після такого чарівного візиту свекрів знову з ним сваритись і потім в ту ж ніч поїхати народжувати від нервів. Стараюсь зараз думати про дитину насамперед. Ще додам, що він таким не був до шлюбу і перші роки 2. А потім, як ’пороблено’ стало, чи його батьки налаштовувати стали проти мене, чи що. В цілому, чоолвік він непоганий, заробляє по мірках середньостатистичного українця - нормально, з спокійним темпераментом, симпатичний, думаю буде за дитиною доглядати допомагати добре. бо маємо домашню тваринку і він за нею доглядає навіть більше, ніж я. Ну одним словом, в нас в більшості конфлікти в сімї через оцю тему щодо його батьків. Це просто, якщо хтось напише зараз ’розводьтесь, нащо від такого вагітніли і т.д.’
А если договориться просто не открывать дверь свекрам и не брать телефон?
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляMs. Искренность
странные у вас фантазии о поведении абсолютно незнакомых вам людей.я себе такое даже представить не могу,а у вас это в порядке вещей.
где такое встречали?
JannyMoney• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
где такое встречали?
и скрести обивку. А потом начнут лаять и валяться в парадном
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
ага. я такое уже читала,правда только здесь.
Роздратована шкіра• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Ну от власне, просто я маю усі плани відмінити (наприклад, якщо я планувала піти кудись за покупками, чи зустрітись з подругою, чи банально з чоловіком каву десь в ТРЦ попити) і чекати невідомо чого. Так само, як і не зрозуміло, чи щось готувати, чи не готувати і т.д. Мені просто на такому терміні і не просто виготовлювати, я краще банально на дивані полежу той час.
Так не ждите, а просто занимайтесь ими . Поцелуют пару раз дверь и перестанут приходить без спроса.
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Зачем тогда лезть к невестке?
Шмоточницаца• 16 ноября 2024
Почитала ваші відповіді автор. Ви наче розумна та виважена людина.
На щоб я більше звернула увагу, то на ваші відносини з чоловіком.
Обговорення свекрів, а тим більше скандали з чоловіком, дає враження, що ви живете не з чоловіком, а зі свекрами. Я теж така була. Але тепер ні. Їх нема в моєму житті. Тобто вони є, ми навіть інколи спілкуємось, але я не ’тягну’ їх в нашу пару. Хай ваш чоловік буде для вас партнером, а не тим кого попрекають житлом, чи батьками.
Коли ви відчуєте, що ви разом, що ви пара, то і ваше відношення і відношення чоловіка до батьків зміниться.
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Ага.Ужас.Бедная ваша невестка.Ату, ату.
у нас, в нашем ’Старфордишере’ все такие.
JannyMoney• 16 ноября 2024
Ответ дляMs. Искренность
автор не знала, что беременность не болезнь?
и всем гостям обязательно должно быть важно, какого пола у автора ребенок? Поверьте, всем плевать какого пола у кого ребенок. Главное что не пеликан родился и не бегемот. Спрашивают из вежливости и потом говорят ой, как здорово что у вас ____. И неважно кто, одинаково хвалят.
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
Так вы определитесь, это посторонние люди, которым все равно или это родители мужа, которые прихолят к сыну, когда решили?
Если им плевать на нее, то и не нало к ней ходить.
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
так они тем более приедут разыскивать святое семейство.
куда делась пропажа?
а вы как себя повели, если бы вам не отвечали на звонки и дома не было родственника с семьей несколько дней?
наверно кричали бы ме-ли-ци-яааа! и заявление понесли бы в розыск.
куда делась пропажа?
Зайканалужайке• 16 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
Йиво
Зайканалужайке• 16 ноября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Зачем тогда лезть к невестке?
Они к сыну
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Они к сыну
а невестка пусть вяжет пинетки или распашонки шьёт, а не развесив уши слушает о чем родители разговаривают с сыном.надо быть начеку вдруг попросят чего.
так нет же ничего интересного,о сестре рассказывают брату.
аж бесит...))
ДаЗдраПерма• 16 ноября 2024
То есть я беременная должна буду в холод уходить из СВОЕЙ квартиры, потому что приедут двое свекров ко мне домой, которые меня ненавидят и обсырают и у меня есть муж который всегда на их стороне?
Автор, Вы серьезно??))) Вы в себе или нет???
Я така бойова• 16 ноября 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Как обокрала??? Вернула?
Все не повернула. Підкинула малу частину в те місце, де його аж ніяк бути не могло. Вони мабуть вирішили, що я виїхала надовго, пологи, немовля, а тут обстріли і війна, яка все спише. А їй потрібніше. А як я через ріе другий повернусь, то й забуду що в мене було. Отаке
ДаЗдраПерма• 16 ноября 2024
Ответ дляМамОмужа
А я буду не популярною)) якщо хочете свою сім´ю зберегти,припиніть шпиняти чоловіка і показувати негатив до його батьків. Повірте,ще жодна дитина не втримала чоловіка біля жінки,яку він перестає кохати/ поважати.
Побажаю вам мудрості
Так он жену итак не уважает, если позволяет своим родителям так себя с ней вести, ещё и беременной. Я понимаю что это люди такие и их не изменить.
Но я бы не могла жить с мужчиной, который полностью зависит от своих родителей и делает только так, как говорят ему родители.
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
не распаляйте автора.
ей и без гуляний предложили лечь и почитать телефон.
и ещё сотню вариантов.
беременным полезно гулять на свежем воздухе,под ручку с мужем.
а свекры если приедут- то посидят на лавке у подъезда.
не надо создавать проблему там где ее нет.
и ещё сотню вариантов.
Червона ікорка• 16 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
что с современными невестками не так?
одни претензии - нам не помогают, ну бляха муха, лбам по 30 лет, попу надо подтирать? или что? или они миллионеры, а не помогают принципиально, или трусы последние для невестки надо снять, бубочка
сказали заедут - вот это обидели... все ухожу из дому, ненавижу их
любят свою дочь - да как они посмели... ау... а я?
я с мужем скандалила по поводу родителей и он был на моей стороне... был.... - детский сад, вот это перетягивание одеяла
И таких 90 %
Приятно почитать дейтсвительно мудрых советчиц, но их слова к ’гоноривим’ невесткам не дойдут... увы
И таких 90 %
Зате сучасні невістки не виглядають у 45 років на 65.
Знаєте, я колись зустріла на автобусній зупинці мамину однокласницю. Вона мене впізнала, бо довгий час працювала з моєю бабусею разом, а бабуся іноді брала мене з собою на роботу. Але мені тоді було 2-4 роки, потім бабуся вийшла на пенсію. Кого я там запам´ятала?
Я ж її не впізнала зразу, мені було років 14-15. Вона й сказала, що вона Галя, яка працювала з моєю бабусею, однокласниця моєї мами. Тоді я все-таки згадала деякі моменти, посміялися і розійшлися. Я була шокована, бо вона виглядала реально ровесницею моєї бабусі. Сива, стомлена, руки у зморшках.
Розповіла мамі про зустріч, переказала вітання, і сказала, що якось її однокласниця сильно старшою за свій вік виглядає.
А мама сказала, що життя у неї важке. Покохала, майже зразу після школи вийшла заміж, живуть зі свекрухою, чоловік любить випити і може вдарити. Коли ж вона думала про розлучення, її батьки не прийняли назад, сказали, що вже має дитину і то був її вибір, то мусить терпіти і шукати підхід.
І як я вдячна моїм покійним дідусеві й бабусі, що вони прийняли розлучення мами з батьком, вистачило єдиного п´яного удару молотком по голові. Ні про яке примирення не йшлося, хоча плакав і каявся і ноги цілував.
Мене допомогли виростити і вивчити. І моя мама зараз жива, ще працює у своє задоволення у свої 73 на півставки, має хобі і посміхається.
А тої Галі не стало через 6 років після нашої зустрічі. Чоловік бив її все частіше, то по грудях, то по нирках, то куди потрапить, було і ногами, щоб сусіди не бачили синців. Свекруха мала ’блат’ у селі. Нікому скаржитися. І декілька органів одночасно відмовили. Але це ж був накопичувальний ефект, чоловік на той час був тиждень у полі і типу ні до чого.
ДаЗдраПерма• 16 ноября 2024
По теме скажу так. Никаких свекров и никакого мужа у Вас нет. И никакая женская мудрость здесь не поможет..
Поможет только Ваше прозрение наконец то, через сколько то лет, что перед Вами чужие люди, которые накручивают против Вас вашего мужа, а он настолько дебил, что ведётся на то, что ему говорят родители. И будет только так, как ему скажут родители.
И Вам правильно выше написали, что не поможет ни один ребенок.
Если этот дятел уже оккупировал Вашу квартиру, и свекры уже чувствуют себя как дома, и Вы вынуждены уходить, то лучше не будет.
И когда вы уйдете в декрет- вы будете расчитывать только на себя. Не будет ни помощи, ни денег. А обсырания никуда не денутся.
Если Вам не дали тратить свою жизнь на этот ад, то продолжайте ’искать женскую мудрость’.
На самом деле мудрость в том, чтобы попрощаться с этой семьёй и забыть их как страшный сон. Иначе страшным сном станет вся ваша дальнейшая жизнь.