А у нас макарошки• 16 ноября 2024
Новорожденная спит по 5 и более часов . Это нормально?
Старший ребенок просто всегда не больше 3 часов спал. Из за того что она так долго спит гв не очень. Молоко перегорает за 5 часов. Разбудить трудно очень. Её можно раздеть, покупать, поменять памперс , а она все равно будет спать .
Лепешечка• 16 ноября 2024
Консультируйтесь с педиатром. Может быть много факторов. Нужно смотреть по набору веса в том числе
Весела бджілка• 16 ноября 2024
Треба перевірити вуздечку. Може бути важко смоктати.
Перевірити набір ваги. Якщо дитина голодна, вона теж може більше спати і поступово втрачатиме сили.
Щоб зберегти ГВ, просто зцідіть частину молока з обох грудей приблизно через 3 години після того, як вона заснула на довгий сон. Молоко добу можна зберігати у холодильнику, у морозилці декілька місяців. Потім за потреби розігрієте і своїм молоком догодуєте, коли не вистачатиме (а такі періоди бувають).
Весела бджілка• 16 ноября 2024
Ответ дляБджолина королева
Ненормально. Надо будить есть
Не завжди виходить розбудити. Сестра годувала сплячого, бо почав втрачати вагу. Так порадив педіатр. Тому перша порада - показати лікареві.
А у нас макарошки
• 16 ноября 2024
Ответ дляВесела бджілка
Родилась с весом 4400 , на выпеске 4150
Уздечку после рождения сразу подрезали
Весела бджілка• 16 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Родилась с весом 4400 , на выпеске 4150
Уздечку после рождения сразу подрезали
Нормально, це не критична втрата ваги, у межах норми. Зараз який вік і скільки набрала за цей час?
Можна ще перевірити тестом ’мокрих пелюшок’, добу без підгузка рахувати кількість попісів.
Ось непогану статтю про метод знайшла:
60 метрів сметани• 16 ноября 2024
А чому важливо розбудити, щоб нагодувати? Я годувала сплячого. Мій спав вночі по 5-5,5 год. У нас був спільний сон - я навіть сама толком і не прокидалась для годування)
60 метрів сметани• 16 ноября 2024
А кто сказал, что молоко перегорает за 5 часов? Вы сами это у себя наблюдали? По-моему, это миф, лактация не может прекратиться так быстро.
Конечно, все индивидуально, но иногда нужен длительный срок, чтобы оно действительно ушло. У меня после предыдущего ребенка молоко сохранялось еще несколько лет, хотя я не кормила. И сейчас, после прекращения ГВ, у меня все еще оно есть.
При усыновлении ребенка можно вызвать у себя лактацию
Не боюся осуду• 16 ноября 2024
Ответ для60 метрів сметани
насчет вызвать у себя лактацию- улыбнуло. покажите пальцем, кому это удалось. то, что вас молоком заливало, вообще не показатель, что так у всех.
автор, боитесь, что перегорает- сцеживайтесь. все просто))
посмотрите нормы сна и бодорствования для новорожденного, насколько я помню это нормально и даже хорошо, нервная система отдыхает, ребенка ничего не беспокоит, растет. У меня младшая так долго спала и ночью кушать не просыпалась. Проконсультируйтесь с педиатром на всякий случай, прям спящую купать это интересно
Весела бджілка• 16 ноября 2024
Ответ для60 метрів сметани
Якщо не годувати між 0 і 5 ранку, то молока суттєво меншає. І вдень його не вистачає, на вечір дають суміш, дитина від суміші спить довше, і коло замкнене.
У мене таке було, я почала сціджувати о 3 і ставити у холодильник, і ним же догодовувала о 5 вечора, коли був найбільший дефіцит. Так поступово відмовилася від суміші зовсім.
Весела бджілка• 16 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
нельзя будить! тем более есть 😂
І тоді дитина може померти уві сні. Від голоду. Бо не буде сили прокинутися вже.
Думаєте, педіатри дарма так довго вчаться?
Весела бджілка• 16 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
надеюсь вы не педиатр?
Ні. Але у сестри син багато спав, почав втрачати вагу, і до педіатра вона звернулася вчасно. Поки знову не набрався сил, його мусили годувати примусово.
60 метрів сметани• 16 ноября 2024
Я думаю, це чергова тема про міфи грудного вигодовування. Авторе, накйраще Вам звернутись в ГО ’Молочні ріки’, які підтримують тему ГВ і запитати у них. А ще у них були вебінари для мам на тему прикорму і не тільки. Мені це було корисно
Телефон Рубика• 16 ноября 2024
Автор, у меня такая же дочь была в младенчестве. Первый год жизни я её практически не слышала
. Она почти постоянно спала. Просыпалась раз пять за день, поела, пукнула, бекнула и опять заснула. Никих истерик вообще не было, просто идеальный ребенок. Она до 8 лет днем по 3 часа спала ещё
. Сейчас ей 20 и я наконец то поняла причину ее спокойствия, ей просто было лень.
Ранковий базар• 16 ноября 2024
Не нормально. Дитині не вистачає сил тому багато спить. Менше відповідно їсть. Сил ще менше. Замкнене коло. Тому треба будити і годувати.
Кукусик• 16 ноября 2024
Моя спала много, ела видимо мало, за первый месяц был недобор веса, перевели на ИИ, вес пошел набираться, но все равно много спала. С вечера до утра всегда спала, кормила спящую.
Ищу Аленя• 16 ноября 2024
Моя младшая спала с рождения с 23 до 7 утра.
Мне б никогда в голову не пришло ее будить , после того как я научилась со старшим который просыпался каждые 20-40 минут.
На ГВ до 1.8 года, никаких проблем с ГВ.
А у нас макарошки
• 16 ноября 2024
Ответ дляИщу Аленя
Тоже старший постоянно плакал как просыпался, и вставал каждые 2 часа. Не привычно прям в этот раз)
Весела бджілка• 16 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
все случаи индивидуальны, но умереть с голоду из-за того что долго спит это кринж просто
Навпаки. Від слабкості не вистачає сил прокинутися і закричати, що голодний.
Весела бджілка• 16 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
Автор не пише подробиць. Цілком можливо, що такий довгий сон лише один за добу, вночі, дитині 3 тижні, наприклад, вже набрала 500 г, а тоді це цілком у рамках норми може бути.
А у нас макарошки
• 16 ноября 2024
Ответ дляВесела бджілка
Ребенку 9 дней , и спит так долго постоянно, покормлю и дальше спит. Так наверное дней 5.
Взвешивали только перед выпиской
Прикуси Язика• 16 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Взвешивали только перед выпиской
Ну а визуально вес набрал ребёнок?
Может спит и не ест... добиваете потихоньку(
Ранковий базар• 16 ноября 2024
Ответ дляВесела бджілка
В мене була недоношена дещо дитина і я зіштовхунулася з такою проблемою. Їй настільки було важко смоктати з´що вона постійно провалювалася в сон. Якщо не будити і не годувати то сил ще меньше було. І так по колу. Тому догодовувала сцеженим до норми, бо з пляшки легше смоктати, гладила по щічкам аби не спав, а їв. Але як тільки дитина добрала сил, то сама вже почала просити приблизно раз на 3-4 години, як то власне і має бути. І ГВ зберегла і дитина себе добре почувала. Про цей метод мені свого часу порадили в інеті, за що дуже вдячна тим жінкам.
Весела бджілка• 16 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Взвешивали только перед выпиской
Щось не те.
А засинає зразу, як поїсть, чи деякий час не спить, хоча б декілька хвилин? Все-таки спробуйте сціджувати і догодовувати з пляшечки своїм. І дуже бажано до лікаря. Чим скоріше, от у понеділок.
Вуздечок дві, нижня і верхня. І іноді проблема буває в обох, рідко, і це важче помітити. У сина моєї подруги це помітили аж у 5 місяців, він довго смоктав дуже, але не наїдався, вона його з пляшечки зцідженим годувала, поки не підрізали і не став брати груди нормально.