Борщик• 16 ноября 2024

Якщо чоловік не хоче допомагати по дому, як його мотивувати?

якщо що, я не домогосподарка, працюємо вдвох.
Святатабожа• 16 ноября 2024
Никак, если сразу не помогал, то и дальше помогать не будет. Ну или ругань постоянная

ЛісАпетная• 16 ноября 2024
Признавайтесь, #раньшеонбылнетакой?
Істеріомама• 16 ноября 2024
Якщо цього одразу не було, то й не буде
ЛісАпетная• 16 ноября 2024
Ответ дляСвятатабожа
+100500
Видимо было *уж замуж невтерпёж
Сначала все на себя взвалят #яжехазяйка, а потом хотят помощи
Залізний кіготь• 16 ноября 2024
Мені пощастило, мама виховала
Була задача то всьо не про*бати.
Завжди мало• 16 ноября 2024
Не варите ему кушать если он немощный и не забрасывайте его стирку, а вообще нафиг он если и вы наболтаете и он, а дома только вы?
Само_достаточная• 16 ноября 2024
Он должен не помогать вам , а делать все наравне , свою часть домашней работы. Он так же живет дома и работаете вы оба. Или оплачивать уборщицу. Не делайте и вы ничего. Есть готовьте только для себя
Роза в вазі• 16 ноября 2024
Ответ дляЛісАпетная
+100500
Видимо было *уж замуж невтерпёж
Ваша правда.А по темі-гавкніть,не допомагає-не робите нічого.
Папина дочка• 16 ноября 2024
Мамин помічничок?

Море Щастя• 16 ноября 2024
Розвести. Таке не виправляється.
Я так зробила, вивільнилось купа часу і грошей стало більше, як не дивно.
Поддакиваю иногДА• 16 ноября 2024
Оплачує людей, які це роблять за нас .
Патика-мотика• 16 ноября 2024
Я бы просто готовила только на себя , стирала бы только свои вещи и вообще в быту никак за ним не ухаживала бы, тем более если оба работают и приносят деньги в дом. Но я никогда с бытовыми инвалидами и не жила.
Кашпо• 16 ноября 2024
брати гроші на хатню робітницю
Червона ікорка• 16 ноября 2024
одружені давно? а раніше допомагав?
Сісти і пояснити, що ви не прислуга і не мамка йому, двоє дорослих вирішили бути разом, то і шуршати по дому теж разом. Чого ви повинні стояти біля плити після роботи, а він відпочивати?
Готуйте просту їжу, кажіть, що нема бажання після роботи щось виготовлювати, а на вихідні ви теж хочете відпочити.
Я через таке проходила, по дурості, бо молода була, все на себе взвалила, а коли зрозуміла, що повний побутовий інвалід, зрозуміла що каші не звариш з ним. Я все розумію, він звик до цього, але вибачте, коли я приходила після зміни кухаря об 11 вечора, то можна допетрати що треба собі щось приготувати, а не мене чекати.
З часом таки розійшлися, ще й ревнував страшно
Додекаэдр• 16 ноября 2024
Так а что он говорит? Как отвечает на вопрос почему все должны делать только Вы?
Ластовиння• 16 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Україна понад усе!• 16 ноября 2024
Сковорідкою.
Чому мене ніхто ні до чого не мотивує, а я маю робити свою частину роботи, а потім ще витрачати на мотивацію когось іншого?
Марафетчица• 16 ноября 2024
Нажмите человека на часть дел
Ластовиння• 16 ноября 2024
Сразу изменить себя в первую очередь!
Это не ’помощь по дому’, а быт который обоих в равной степени.

Сказать четко и ясно - бери пылесос и пропылесось сначала кухню и гостиную, потом обе спальни и санузлы и последним коридор.

И так все команды.

Море Щастя• 16 ноября 2024
Ответ дляПатика-мотика
Так не піде. Ви не зможете дивитись на гору брудних шкарпеток і трусів, гору брудного посуду, ну і миття ванни, унітазу, прибирання-все буде на Вас. +якщо є діти, а він нічого не робить, то те, що не будите готувати йому їсти і прати не дуже вплине на ситуацію
Роза в вазі• 16 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Значить сказати-категорично,ні-я б то розлучилася.Нафік мені це треба,я ж не наймит.
Оце так цабе• 16 ноября 2024
Поздравляю, Вы не вышли замуж, а усыновили великовозрастного сыначку.
В танке• 16 ноября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Ну почему никак,можно ,лопатой по горбу.
ГейТуда• 16 ноября 2024
Помилка вже у формулюванні ’допомагати по дому’.
Якщо ви обидва працюєте та заробляєте гроші, то й домашні справи всі пополам. І це не обговорюється ’хочу-не хочу’, що значить не хочу? Якщо хоче їсти, ходити в чистому одязі, жити не в хліву, то й свою частину у це все теж має вкладати. Або ж оплачує домогосподарку, якщо не хоче сам це робити.
Marinamariana• 16 ноября 2024
Не убирайте тоже
Патика-мотика• 16 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Я спокойно смогу на всё это смотреть))) Я и сама ленивая и не очень люблю заниматься бытом. Поэтому я всегда выбирала мужчин хозяйственных , которые и убирают и готовят и за ребёнком могут присмотреть.Понятно , что я тоже на равных всем этим занимаюсь . Но мужчина с лапками со мной просто не уживётся .
Marinamariana• 16 ноября 2024
Ничего не делайте по дому тоже
Marinamariana• 16 ноября 2024
Готовьте только на себя
Додекаэдр• 16 ноября 2024
Ответ дляЛастовиння
Сразу изменить себя в первую очередь!

И так все команды.
Непонятно почему автор называет это помощью. Это его часть задач
Блискавка• 16 ноября 2024
Берите клининг , никто не напрягается