Ms. Dolly• 16 ноября 2024
Порадьте смачний заклад в Буковелі
Везу маму, хочу зводити десь в гарний заклад (не супер люкс) і щоб було дійсно смачно, була з дітьми в жовтні, то всюди ужас, мʼясо як гума, можливо в такі заклади ходили, не знаю, в Яремче, до прикладу, куди не зайдеш, то всюди кухня на висоті, дякую
КротоТо• 16 ноября 2024
Яремче на висоті? Ви мабуть дуже невибагливі, там всюди жесть. Надіюсь макдональдс хоч якось скрасив те місце... Якщо туди їхати, то потрібно обирати готель з харчуванням, бо місцеве дуже посереднє, вони там навіть форель умудрялись зіпсувати
Ms. Dolly
• 16 ноября 2024
Ответ дляКротоТо
Красна садиба, ведмежа гора, піцерія в центрі (не піца, смачні супи, салати, основні страви)