В моїй хаті моя правда• 16 ноября 2024

Чи є чим зайнятись на Кіпрі на Різдво?

Друзі кличуть в гості, але не знаю чи варто в цей час. Влітку, осінь зрозуміло - пляж і багато всього. А зимою? Екскурсії в храми не впевнена, що будуть цікаві, моїм дітям 5 і 13 років
Редиска Я• 16 ноября 2024
Проводить время с приглашенной стороной. Наверняка они уже придумали для вас программу развлечений
Освічую темряву• 16 ноября 2024
Ні, там холодно і не сильно є що дивитися. Я їду на Різдво в Барселону. І хоч пляжу немає, але є що глянути, поїсти, купити. Є родичі в Туреччині. Теж не їзджу до них особливо, бо взимку немає чого робити ( Аланія), а влітку повно москалів на морі і дорогущі квитки((
Редиска Я• 16 ноября 2024
Может рождественские ярмарки будут
Редисочка• 16 ноября 2024
Ні, я тут живу. Краще вибрати іншу пору року для відвідин острову
Щедрик• 16 ноября 2024
около +20 градусов на рождество
это не зима, как вы ее представляете
Ирина_Б_• 16 ноября 2024
я так понимаю главное это встреча с друзьями или туризм?