ПП-шница• 16 ноября 2024

Їхати з сином за кордон чи чекати перемогу?

Маю чоловіка і одного сина, син в девʼятому класі.
І якщо ще місяць назад, я точно знала, що влітку треба їхати, бо невідомо коли кінець війни, а в мене син. І вже почала потрохи підшукувати варіанти, то тепер не знаю що і робити.
Є сенс їхати? Чи вже чекати перемогу? Перемога це образно, звісно.
Поїдемо, а через декілька місяців всіх додому попросять, тільки гроші витратимо; не поїдемо - а раптом війна надовго, а в мене хлопець…
Місто Київ, якщо це важливо.
Білка в колесі• 16 ноября 2024
Моя подруга с 17-летним уехала, учит язык, когда попросят с радостью вернётся.)
Тра Ля Ля• 16 ноября 2024
сами решайте- моду взяли все перекладывать на других
Фиктивная• 16 ноября 2024
А почему нельзя сына отправить просто учиться? Сын прекрасно может поступить и там учиться без вас
АсобеннАя• 16 ноября 2024
Їхати. Не боїтеся, що війна надовго і знизять призовний вік? Але вирішувати Вам, в такому питанні кожен сам за себе відповідає.
Підмітайло• 16 ноября 2024
Ви про перемогу в образі замирення? Закінчення бойових дій? Може бути все що хочеш.
Вивчайте мови, у вас є ще роки.йому 14/15 років. У вас не горить, 2025 рік очікувань
ЯНаПэПэ• 16 ноября 2024
Удалено администрацией...
Регионщица• 16 ноября 2024
Все йде до того, що «перемога» - це Україна по типу Білораши
Для мене це окупація
Ви повинні визначитися, чи вам це норм?
автор ПП-шница • 16 ноября 2024
Ответ дляПідмітайло
Ну, да! Зараз обʼявлять перемирʼя і скажуть всім біженцям «ну, все! Тепер мир їдьте додому!»
А ми тільки надумали приїхати)))
Княгиня пітьми• 16 ноября 2024
Война скоро не закончится. А если и произойдет чудо, то наши ’ вельможи’ придумают 100 причин и воплотят это в Законы, чтобы лет 10 не выпускать мужчин заграницу. Мотивируя тем, а кто страну отстраивать будет? Я бы уезжала не раздумывая. Ну и большой + европейское образование, то есть это будущее сына.
Безпринципова• 16 ноября 2024
Это только ваше решение. Миллионы выехали, миллионы нет. Только вы знаете вашу ситуацию. Мы уехали из Киева 25.02.22. Тоже думали на месяц, максимум. А уже и язык новый выучили, дети адаптировались.
Престидижитатор• 16 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Удалено администрацией...
Я вам скажу, шо ви вже спізнились. Вашого заберуть вже завтра.
Покорительная• 16 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Удалено администрацией...
, все розумію, але ж здоровий глузд має бути. У 16?
Шалена невинність• 16 ноября 2024
Я бы уехала.
Что и сделала из-за сыновей.

А вы - сами решайте, как вам лучше.
Без комплексів• 16 ноября 2024
Ответ дляПП-шница
А ми тільки надумали приїхати)))
Притримайте гроші на зворотню путь. В чому проблема?
Підмітайло• 16 ноября 2024
Ответ дляПП-шница
А ми тільки надумали приїхати)))
Ну можуть умови змінитися. Дивлячись яка ціль?
Як вступ в вуз Ес, ви і тут можете його підготувати, в своєму місті, квартирі і тут у Вас робота, рідні.
Чи ви самі бажаєте виїхати і вчете мову, щоб емігрувати потім?
Так що цілі різні
Престидижитатор• 16 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
Ну це ж провокаторша, чи ботяра якась недолуга.
Шалена невинність• 16 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
Здоровий глузд під час війни не працює (
Може бути все що завгодно, якщо швидко не закінчиться війна
Покорительная• 16 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Більше усього,що так
Чудо Ф_ф КеДаХ• 16 ноября 2024
Это сложное решение. Дело ведь не только в нашей победе, а в целом - в будущем молодежи. Вы его можете спрогнозировать в Украине сейчас? Даже если завтра перестанут лететь ракеты, кто гарантирует безопасность, стабильное восстановление страны, подъем экономики, открытие границ?
В шоколаде• 16 ноября 2024
Ответ дляШалена невинність
Ага с первого класса будут давать автомат и готовить к войне.
Ну такой уже бред пишут некоторые
Покорительная• 16 ноября 2024
Ответ дляШалена невинність
Не працює у більшості,але не у всьому.
Не потрібно вже все до купи
автор ПП-шница • 16 ноября 2024
Ответ дляШалена невинність
Я бы уехала.
Что и сделала из-за сыновей.

А вы - сами решайте, как вам лучше.
От і я через сина.
Але якщо буде перемирʼя, чи не попросять всих додому? Маю на увазі, хто досі на ТЗ, а не на робочій візі.
В такому випадку, якщо поїду, то тільки непогану роботу в Україні втрачу і гроші витрачу.
Пишущаяся• 16 ноября 2024
Ответ дляПП-шница
От і я через сина.
В какую страну хотите ?
Шалена невинність• 16 ноября 2024
Ответ дляВ шоколаде
Ну такой уже бред пишут некоторые
Ага, як послухаєш різних Корчинських і інших, так вони вже з п´ятого класу планують вчити дронами управляти - нафіг це дітям треба?!
Покорительная• 16 ноября 2024
Ответ дляПП-шница
От і я через сина.
Ваш син може там бути без вас. Вступає до університету і все
Безпринципова• 16 ноября 2024
Ответ дляПП-шница
От і я через сина.
Так и скажите себе честно, не хочу уезжать. И не морочьте голову. Надейтесь на лучшее.
Шалена невинність• 16 ноября 2024
Ответ дляПП-шница
От і я через сина.
Вы выбираете, что для вас в приоритете
Кросівки оригінал• 16 ноября 2024
Не знаю як можна чекати 18 річчя і нічого не робити, тупо робити синів не виїзними, краще спробувати і повернутись потім, чим просто провтикати тут роки життя, незрозуміло до яких меж можуть спустити призовний вік, на авось надіятись?
автор ПП-шница • 16 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
В какую страну хотите ?
Не знаю.
Я поки відкладаю гроші. І читаю про різні країни.

А тепер, взагалі, не знаю чи є сенс це затівати.
Була б донька, було б простіше.
Регионщица• 16 ноября 2024
Ответ дляПП-шница
От і я через сина.
Так готуйте дитину до вступу і самого відправите
Тисячі дітей виїхали без мамці, все з ними ок