Може ви знаєте в яких марках дивитись, може бути не довге, щоб попу закривало, так і за коліна. Щось з прямим кроєм щоб стройнило і добре сіло. Вона хоче носити ще шарф поверх, тому обʼємний комір не підходить
Типу такого
Ответ дляКсенияяяяя
Так, може, і моделей на фото варто обирати +size?
Ви маєте що порадити?
Ответ дляМышка L
В Reserved дивились? В них непогано на нехуденьких пальто сідають
О, дякую.
Ответ дляМышка L
Тут правда під пояс пальто, але тепле і приємне
Дякую дуже
Ксенияяяяя• 16 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви маєте що порадити?
Дивитися колекції для вашої фігури, а не на високих і струнких моделях. Вам сподобалося, як на них сидить пальто, але вони не ви
Ответ дляКсенияяяяя
Мова не про мою фігуру, де вивитись на мою - я знаю. Якби я знала де дивитись колекції для повних, я б тему не створювала