Дюйм оф о4ка• 17 ноября 2024
Затримка 4 дні, тест -
На якому дні затримки у вас показало другу смужку?
Дюйм оф о4ка
• 17 ноября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Через неделю еле еле
Говорят тесты разные в плане чувствительности
Я вже три різні робила.
Вагітність планова, критичні завжди вчасні.
А тут затримка і -
Пожмаковна• 17 ноября 2024
Слухайте,хгч коштує 250 грн,Ви на тести потратили вже більше і ще потратите.
ЦібаФу• 17 ноября 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Завжди одразу в перший день.Можливо в вас збій,таке буває
Мне на 3й очень слабую показывало, как призрак, а на4 уже было видно нормально
Дюйм оф о4ка
• 17 ноября 2024
Ответ дляЦібаФу
А симптомы какие-то есть?
Тошнота була і груди збільшені.
Грамотний хвіст• 17 ноября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Тошнота була і груди збільшені.
Зробіть хгч.Так-так,ні-ні,питання відпаде
Козачка• 17 ноября 2024
Ви від відстежували овуляцію, і тому знаєте, що затримка? Чи не відстежували?
Під час планування у мене почав скакати цикл - до цього 28 років такого ніколи не було, аби цикл на 3+ днів затримувався. А тести вганяли в ще більше хвилювання, купу грошей на них перевела. Краще реально піти ХГЛ здати, якщо ви в Україні)
І повторити через час, бо купа історій є, коли тести довго тупили, начиталася в групі Вагітні теревені на фб. Ну й затримка до 7-10 днів = норма.
Дюйм оф о4ка
• 22 ноября 2024
19 числа зробила тест - слабеееенька друга полоска, сьогодні ще один - яскравіша, але все ж знову не яскрава.
Через годину прийом у лікаря.