"Я тебе не боюся, йди до дідька, Ілоне Маску".
Своєю чергою американський мільярдер відреагував на це, зробивши репост у соцмережі X відео, де Джанджа Лула да Сілва говорить ці слова. Маск коротко прокоментував: "Лол", що в американському сленгу означає сміх або жартівлива реакція в текстових повідомленнях чи онлайн-спілкуванні.
Алина-1240• 17 ноября 2024
Ответ дляAny
Але часом дивишся на його вибрики і хочеться його маму запитати, де таки така розумна жінка трохи недонянчила його?
Ну чего,человек своего рода гениален,считаю маме с сыном повезло
Ответ дляАлина-1240
Ну, дитинство в нього було не без пригод - булінг, розлучення батьків, він бігав то від мами до тата, то від тата...
От їй часом і доводиться виховувати навіть привселюдно недоколиханоного дорослого сина,як наприклад у ситуації з ідеєю про бій за твітер. Це ж буквально 2023
Алина-1240• 17 ноября 2024
Ответ дляAny
Ну среди кучи огромной народа он достиг неплохого такого уровня)
Алина-1240• 17 ноября 2024
Ответ дляAny
І це автоматом робить його мегапорядним або мегарозсудливим?
Не нам его судить,мы не живем на его уровне,отстаем на кучу ступеней
Aksinia 111• 17 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Вибачте
Що не про ілону і лулу
Вот нахрена об этом все сми орут !? Шоб рашка отодвинула за радиус действия ракет все потенциальные цели ?
Прям диверсия ....