Василина Семеніч• 17 ноября 2024
Поможете ли вы бесплатно знакомым, там где необходим ваш профессиональный опыт
Были ли у вас ситуации, когда не было отдачи в итоге ?
Дюагональ• 17 ноября 2024
Я трійка і я діва. Моє призначення ділитися
Я не можу не допомагати.
Але виключно професійними знаннями
Я не можу не допомагати.
Але виключно професійними знаннями
побольшомусекретику• 17 ноября 2024
Допомагала дуже багато раз. Але досить!
Бо і половина не використала потім те, що я для них робила. А я сиділа, тратила час (послуги з дизайну), часом і не один вечір після роботи.
Завжди недо...• 17 ноября 2024
Допомагала (я вчитель біології і хімії), подяки не чекала, але й друзі перевірені, дітей тих люблю, вчили
Відповів всім• 17 ноября 2024
ЕЩе зависит от вида деятельности.
Если например, у меня муж строитель, то идти строить не будет, советом подскажет.
Я по своей деятельности помогаю, занимает немного времени .