Заела_пластинка• 18 ноября 2024
Дивна річ… родинки у дитини там де у колишньої дівчини чоловіка
Як таке можливо ? Сьогодні зустріла її профіль у фейсбук і в шоці , на на шиї у неї родинки як у моєї дитини , тобто у тому самому місці , просто як під копірку … форма звичайно не така , але дитині ще 10 років , як може бути таке співпадіння ?
Заела_пластинка
• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ не тону
Мы такие ) Не зря на форумах пасутся всякие блогерши, пиарщики с маркетологами. Клондайк, а на Советчица ))
,, Без ло..а и жизнь плоха,, , як то кажуть у народі
ТАЗератти• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Це правда.
Але, вам розвести публіку не дуже вдалося, еге ж!
Крем для арбуза• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Чоловік зараз прочитав ваші коментарі і каже , що у вас в житті мабуть щось не так , більше довіряйте своїм партнерам якщо ви вже з ними повʼязали своє життя ))
Нормальні чоловіки думають 10 разів перед тим як одружитися , а якщо вже і одружуються то один раз і на все життя .
Ps: коханих жінок не міняють на бувших , особливо , коли ти у неї перший , таке цінується , це велика рідкість
Оце ще хотіла спитати про ’сімейний бізнес’...
Понеділок, робочий день в розпалі, а ви з вашим чоловіком сидите коментарі на Порадниці читаєте?
Заела_пластинка
• 18 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Хочете і собі ідею ?Будь ласка , 13 інтернет магазинів , 2 оф лайн , квартири і будинки на здачу …
Мастер Пис• 18 ноября 2024
В мого колишнього хлопця дитина народилася в мій день народження. Тоді ще думала, що то якось знаково і він в день народження доньки і мене згадуватиме, бо ж добре пам´ятав дату мого народження.
Тепер думаю, що все то фігня і магічне мислення, про дату мого народження і про мене давно забув. Звичайне співпадіння.
Капитанша• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ не тону
Была мысль, но уже устали подкидывать идеи автору ))
Я написала ей вопрос про мужа и она давай строчить, что муж уже в теме и нам приветы передаёт. Её тема, пусть и управляет ей
Зря что ли она в ней с 6:54 сидит )
Ну так к 6-45 утра муж успел ее уже дважды ахнуть, автор счастливо приготовила завтрак покормили всю счастливую семью и засела с мужем вести успешный общий бизнес)))
Крем для арбуза• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Ідею не хочу.
Переживаю щоб не прогорів бізнес...
Треба ж справами займатися, а не шиї розглядати.
Переживаю щоб не прогорів бізнес...
Я не тону• 18 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Дурні думкою багатіють як кажуть в народі )
Капитанша• 18 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А як ви можете бути впевнені в традиційній орієнтації вашого сина?
Это 10 из 10.. браво
Заела_пластинка
• 18 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Ідею не хочу.
Переживаю щоб не прогорів бізнес...
І вам же раджу не сидіти днями в порадниці а зайнятись чимось корисним ) я тут кілька разів у місяць , а ви днями … це просто вбитий час
Заела_пластинка
• 18 ноября 2024
Ответ дляТАЗератти
Це правда.
Ну ваше повідомлення 182*
Капитанша• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
13 онлайн магазинов и 13 аккаунтов в продавалке на кидстафф это нечто разное)))
Крем для арбуза• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Ні-ні. Ви сидіть.
Ваших кількох вбитих годин також не жалко.
Чоловіка відпустіть працювати, а не бабськими справами займатися.
Ви слідкуєте за моїм відвідуванням Порадниці?
Так приємно🌷...у мене є фанат😁..
Заела_пластинка
• 18 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Це тільки вам таке світить , а я тут не продаю )
Далі кідстафу не можете ?
Капитанша• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Далі кідстафу не можете ?
Торгуете ?
Заела_пластинка
• 18 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Торгуете ?
Ой )) як смішно 🤣 а у вас , певно , і тут нічого навіть не виходить , якщо у вас далі цього сайту не вистачає мізків заснувати норм магазини ) магазини від 70-100к підписників ?
І чого ви взялися за онлайн ? Я ще маю 2 офлайн у 2 містах , хто зна , може ви постійний мій клієнт ?😂
Крем для арбуза• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Якщо ви на Порадниці рідко буваєте то можливо не знаєте, що тему можна закрити (але не безкоштовно 😔) і тоді не потрібно буде читати неприємні коментарі і захищатися, розписучи як у вас все добре.
Ms. Искренность• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
)) не дай Боже …у неї і у нас сини
Судя по сегодняшним тенденциям в Европе у них тоже есть шанс
Капитанша• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Просто мой муж пишет на заказ онлайн магазины, а сын занимается таргетингом и ваши 13 успешных очень смешно звучат
Миссис Буркул• 18 ноября 2024
Ну все понятно. Этот кобелина нагулял ребенка с бывшей, а вам сказал, что это ваш)
Удачная• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Він покинув її ще до нашого знайомства , тому ви перебільшуєте .
Вы мне анекдот напомнили, когда жена смотрит на ребенка и думает Ну вылитый секретарша
Если даже женщины нервничают, представьте что чувствуют мужчины)
Для драки• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Ні ))) наші набагато молодші .. ваша теорія не реальна
Ще варіанти ?)) може щось по науці ?
Зачем вы ходите на страницу бывшей? Еще так внимательно рассматриваете, что видите все родинки на теле. Приближаете?
Пишу каліграфічно• 18 ноября 2024
Ответ дляУдачная
Так опровергли уже
так о том, что Земля не плоская, тоже вроде было окончательно договорено, однако...
и если не телегония, то что? инцест горизонтальный и перекрестный?
Тётя Хрюша• 18 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Девочки мы ещё ж упустили от факт, что папа автора или ее мужа мог быть и папой бывшей мужа автора. Поэтому не исключено, с о виной всему свекр автора или ее батя ))))
В точку.
Бывшая - сводная или родная сестра автора. Стоит у родителей поинтересоваться.
Новый поворот)
Ну так как предполагать, что она тайная сестра мужа как-то неловко даже для советчицы.
Новый поворот)
Удачная• 18 ноября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Вы мало вариантв предложили, всего лишь всевозможные инцесты и телегонию. А где вариан автор троль? Наиболее реальный в данном случае. Или вариан что авторица владелица сети онлайн и нескольких офлайн магазинов сидит вместес с мужем на советчице кажется Вам более реалистичным?
Пишу каліграфічно• 18 ноября 2024
Ответ дляУдачная
целиком полагаясь на суждение, что всякая душа по природе своей - христианка, могу ли я бросить камень, плюнуть слюной во владельцев сети онлайн или даже оффлайн магазинов, даже будь они богопротивными телегоническими инцестуальными троллями? ведь если они сообща ищут опоры и поддержки на Советчице, значит, мысль семейственная все еще стучит пеплом Клааса в их сердцах
Дідова баба• 18 ноября 2024
А зачем вы рассматриваете родинки бывшей и вообще бывшую и вообще знаете ее и думаете о ней? Зачем это все Вам?