Железобетон• 18 ноября 2024
Как приучить кошку к лотку?
Кошка уличная, лоток подностью игнорирует. Ходит на коврик в прихожей. Как приучить к лотку и отвадить от коврика?
Мая твая не панимать• 18 ноября 2024
коврик выкинуть
лоток поставить на место коврика
насыпать мелкий напол6итель напоминающий песок
лоток поставить на место коврика
Семенівни сусідка• 18 ноября 2024
Я робила так, ставила лоток, там, де кіт сходив попісяти. Те місце де попісяв мила, тільки не засобами з хлоркою бо вони її обожнюють. Потім потроху переставляла лоток ближче до ванної кімнати, де він і зараз стоїть. Ще підібрати наповнювач треба, бо мій ходить лише в бетоніт.
Бокс-орун• 18 ноября 2024
Як вам написали вище, в те місце поставити лоток, АЛЕ, той коврик , на який вона вже ходила, не викидайте, поріжте його на шматочки, різного розміру, в лоток наповнювач, а зверху шматочок ковра і з часом змінюйте на шматочки меншого і меншого розміру. Може спрацює, а може і ні. У друзів кішка з вулиці ходить на ганчірочку, але ці ганчірочки вони кладуть в лоток, хоча б якісь вихід
Семенівни сусідка• 18 ноября 2024
Ответ дляБокс-орун
Які різні ці тварини, я кота кошеням привчала, а кішку знайшла коли їй уже десь місяців 5 було, так вона з першого разу пішла в лоток до нашого кота. Вже рік живуть разом, так і ходять в один лоток удвох.
Говорю-балакаю• 18 ноября 2024
Я песок ложила в лоток сначала. Потом смешивала с наполнителем. И чистить не до скрипа, а чтоб запах был от лотка. Потерпеть конечно надо. Но все ок будет
Железобетон
• 18 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
коврик выкинуть
лоток поставить на место коврика
На порог лоток поставить?🙈 Долго там его держать?