Манкоголік• 18 ноября 2024
чи є зараз великі затримки проходження кордону Рава-Руська автобусом?
Підкажіть, хто недавно їхав
Томатико• 18 ноября 2024
Найшвидше потягом, максимум 2 години. Залежить від кількості чоловіків, бо їх виводять на перевірку документів
Латексне альтер ЕГО• 18 ноября 2024
Автор, це нічого вам не дасть.
Бо сьогодні швидко, а завтра в них ляжє інтернет і все буде стояти.
Манкоголік
• 18 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Автор, це нічого вам не дасть.
Знаю, але в вересні були великі черги, пов´язані з навчанням
Манкоголік
• 18 ноября 2024
Ответ дляТоматико
Мене цікавить автобус, поїздом мені не підходить
Томатико• 18 ноября 2024
Ответ дляМанкоголік
Ми переїхали кордон потягом, і сіли у автобус, коли він вже кордон переїхав
Латексне альтер ЕГО• 18 ноября 2024
Ответ дляМанкоголік
В телеге есть ПП Рава, там пишуть яка черга.
Манкоголік
• 18 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
дякую