Скорая помощь• 18 ноября 2024

Хто знає англійську. Питальння have got як правильно ставити? Репетитор іншої ду

Новий репетитор каже що дитина не правильно ставить.
Варіант дитини Have you got a cat?
Варіант репетитора з do , does .
Кракадэ• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Це була тема have got молодші класи. Ніяких складних конструкцій не було.
Вона стверджує
Що кажемо I have got ....
А запитуємо do you have...?
Does she has....?
Ну тут уж сказки венского леса
Does she has?)))
Starter знает как правильно, а не репетитор)
Автор троль
Кракадэ• 18 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
Ще і does she has...
Нехай дитина сама зробить завдання, отримає зауваження і ще раз пройде матеріал, який не засвоїла. Тому що мама, яка не знає мови навіть на начальному рівні, може зробити тільки гірше, якщо почне втручатися і підказувати.
Тут мама троль, никакой репетитор так не скажет, даже моя мама , которой 72))
автор Скорая помощь • 18 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Міняйте репетитора, раджу вам як репетитор.
Ви вчили правильно. Для форми have got не потрібні допоміжні дієслова. Дуже прикро за колег ((
Вчитель виправляли його на уроці . А потім записала повідомлення і сказала мы проходили тему have got. Він її знає але не правильно ставить запитання.
Такий варіант як він каже також існує. Але це застарілий варіант. В сучасному мовленні ставлять питання з do does.
Вишиванка• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Вона стверджує
Що кажемо I have got ....
А запитуємо do you have...?
Does she has....?
Тобто питання Have you got..,,? Взагалі не існує в англ мові? Щось ви загнули
Рання пташка• 18 ноября 2024
Перший раз таке чую. Репетитор не компетентний
автор Скорая помощь • 18 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Ну тошибка вообще для начального уровня, наверное еще дополнительно уточнила, что и так можно
Do you have a cat?
Это же вы из контекста вырвали, не просто она отрабатывала have you got, а сказала , что можно и do you have, обычно всегда это рядом идет и вместе объясняют, что тут надо do, а тут нет
Ні . Вище написала. Ніхто нічого не пояснив про різницю have і have got. Це здається репетитор не знає різниці і тому виправив .
ФрекенБок• 18 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Я думаю, що тут репетитор ні до чого. Це автор пробує знайти на її погляд правильні варіанти і підказати дитині.
А потрібно усього лише повернутися до початку теми і пройти її з репетитором ще раз. Але без мами))))
Вишиванка• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Цікаво було б репетитора в цю тему запросити)) і все б стало зрозуміло
автор Скорая помощь • 18 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
Pараз взагалі стало не зрозумілим. Якщо зараз вони проходять затосування виразу have you got, то чому репетитор виправляє на do you have? Ви впевнені, що дитина до кінця розібралась, що взагалі відбувається на уроці і що було в завданні?
От і цього не розумію. Репетитор більше не розібрався мені здається.
автор Скорая помощь • 18 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Ну смотря сколько лет ребенку) может это взрослый подросток)
А тут беспокойная мама)
3 клас
автор Скорая помощь • 18 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
Ще і does she has...
Ви прочитайте відповідь з do does це варіант репетитора!!!
автор Скорая помощь • 18 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Такий репетитор
автор Скорая помощь • 18 ноября 2024
Ответ дляВишиванка
Я так розумію що вчитель зрозумів що дитина була права і потім мені почала викручуватись
ФрекенБок• 18 ноября 2024
Якщо чесно, у мене э сумніви в необхідності плутати дитину формою have you/they/she/he got smth у значенні do you have does she/he have smth. Погодьтеся, у розговорній мові таку форму питання майже не використовують. І для дитини, яка ще навіть не загорворила, ця вся плутанина ні до чого. В тебе є м´яч? Do you have a ball? У Павла є рюкзак? Does Poul have a backpack? І на цьому досить.
автор Скорая помощь • 18 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
Я отримала вже відповідь що дитина правильно відповідала . І не треба додавати взагалі якісь інші конструкції.
Тема була have got. Вчитель викрутилась і казала що так вже не кажуть have you got, це застаріла форма.
Have you got a cat ? Це правильно . Якщо хотіла сказати do you have a cat. То треба було пояснити різницю. Саме я розумію різницю і не треба робити з мене дуру.
Have you got a cat? Це взагалі не правильно.
ФрекенБок• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Автор, ви не знаєте мови, ви не розумієте, чому не можна говорити does she has. Не втручайтесь в учбовий процес. Якщо дитина не засвоїла матеріал, його треба пройти ще раз. і ще раз. Якщо треба.
Жоден репетитор, навіть у якого трійка була в інституті з англійської, не понаписує того, що ви тут нам намагаєтеся пояснити мовою, яку не розумієте))))))))
Мішечок щастя• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Вона стверджує
Що кажемо I have got ....
А запитуємо do you have...?
Does she has....?
Меняйте репетитора! Это что-то с чем-то. Have got с do/does и ещё has
автор Скорая помощь • 18 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
Можливо. Але є така тема в програмі.
автор Скорая помощь • 18 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
Можу в відправити в особисті голосове репетитора
автор Скорая помощь • 18 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
Стосовно моєї англійської, аби я її дуже добре знала то могла б і сама займатися.
Пробоема саме в тому що репетитор каже що have got
Питання починаємо з do, does.
Звичайно репетитором супер коли батьки не розуміють і не хочуть вникати в заняття і можна сказати що дитина не права і то застарілий варіан казати have you got ...?
автор Скорая помощь • 18 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Has то я вже сплута бо іду і пишу.
Та я і не стверджуючи що знавець англійської добрий
А do/does чітко вже разів 10 прослухали її повідомлення і вона так стверджує.
Мішечок щастя• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Has то я вже сплута бо іду і пишу.
Интересно было бы прослушать сообщение, может Вы не так поняли её.
Кубик Рубика• 18 ноября 2024
Странно что по теме have got репетитор хочет слышать do you have. Толи недопоняли что-то, толи репетитор дупло.
Реанимация• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Has то я вже сплута бо іду і пишу.
Дорогая автор. Оба варианта грамматически верны. Have you got a book? = Do you have a book? В варианте со вспомогательным глаголом отсутствует, конечно же, got. И ваш учитель именно так и говорил, я уверена. А вы тут всех запутали по своему незнанию, уверяя, что она употребляла конструкцию Do you have GOT) Конечно же, нет.
И действительно конструкция со вспомогательным глаголом в настоящее время более актуальна, чем have got, которому в наше время учили в школе.
Сколько_мне_лет?• 18 ноября 2024
Авторе, напишіть будь ласка приклади речень як репетитор вам сказала використовувати have got в запитанні. Саме речення, а не окремі слова.
В гости звали?• 18 ноября 2024
Ответ дляРеанимация
Так и сейчас учат. А мне бы действительно хотелось знать, КАК правильно и современно, потому что Do you have a book? учила я в свое время в школе 40 лет назад. Современные же учителя говорят обратное, что нужно Have you got a book?
автор Скорая помощь • 18 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
В личные могу отправить.
автор Скорая помощь • 18 ноября 2024
Ответ дляРеанимация
Может она и хотела сказать именно то что но написали. Но сказала что ребёнок говорит не правильно используя have you got.
автор Скорая помощь • 18 ноября 2024
Ответ дляПанна Кота
Have you got a cat? - правильно.
Якщо з do/does, то тоді без got.

Я б змінила репетитора.
Так можливо це мала. Сказавши що have you got вже не використовують.
Але ніхто не пояснював що можливі два варіанта. Коли який краще використовувати.
ПробілНеПрацює• 18 ноября 2024
Якщо потрібно використати ’have got’ то буде: ’Have you got a cat?’
’Have you got” більш притаманне британській англійській, а “Do you have” — американській, ось і вся різниця