Скорая помощь• 18 ноября 2024
Хто знає англійську. Питальння have got як правильно ставити? Репетитор іншої ду
Новий репетитор каже що дитина не правильно ставить.
Варіант дитини Have you got a cat?
Варіант репетитора з do , does .
Варіант дитини Have you got a cat?
Варіант репетитора з do , does .
Скорая помощь
• 18 ноября 2024
Ответ дляПані з калабані
Have you got - учебники по британскому инглишу за младшие классы
Ми також так вчили по шкільній програмі, на індивідуальних.
Але сьогодні була тема have got і репетитор виправив дитину і мені записала повідомлення, що правильно з do , does.
Панна Кота• 18 ноября 2024
Have you got a cat? - правильно.
Якщо з do/does, то тоді без got.
Я б змінила репетитора.
Якщо з do/does, то тоді без got.
Я б змінила репетитора.
Вишиванка• 18 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Наверное просто have имела ввиду , а не have got.
Просто have c do
Це як? Напишіть приклад речення.
Кракадэ• 18 ноября 2024
Do you have, а вообще міняйте репетитора, сейчас море безграмотных.
Отлично, что знаю хорошо англ, сейчас барышни студентки не стесняются по 400 гривен брать и болтать весь урок по русски или писать с ребенком, бред какой.
Скорая помощь
• 18 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Просто have c do
Тема саме have got.
Вишиванка• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Тема саме have got.
Як ваша вчитель каже правильно це речення писати? Приклад напишіть
ФрекенБок• 18 ноября 2024
Якщо далі в реченні було ’чи був в тебе кот влітку 2020 року’ або ’чи був в тебе кіт, коли ти жив в дитинстві у бабусі’, то більш коректно have you got.
А якщо речення для перекладу звучить як ’у тебе є кіт?’ або ’У Олега є кіт?’, то ту я би питала Do/does you/he have a cat?
Мішечок щастя• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Тема саме have got.
При «have got» do/does НЕ употребляются!
Кракадэ• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Тема саме have got.
Ну значит совсем не репетитор, смотрите хоть за что деньги платите, большинство и так разговорить ребенка не могут, выполняют упр по учебникам, но хоть грам правильно
Скорая помощь
• 18 ноября 2024
Ответ дляВишиванка
Це як? Напишіть приклад речення.
Do you have a cat?
Але вони have got форму проходять.
Тому питання саме з have got повинно бути.
Але вони have got форму проходять.
Анонім Перший• 18 ноября 2024
Міняйте репетитора, раджу вам як репетитор.
Ви вчили правильно. Для форми have got не потрібні допоміжні дієслова. Дуже прикро за колег ((
Скорая помощь
• 18 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Це перший місяць у нас. Підхід до дитини знайшла і на цьому все. Багато вихваляння себе.
Скорая помощь
• 18 ноября 2024
Ответ дляВишиванка
Do you have got a cat?
Вишиванка• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Do you have a cat?
Але вони have got форму проходять.
Так якщо вони have got проходять, то звідки це речення там взялося? ( Do you have…) І в яких випадках вчитель каже вживати have got?
Сколько_мне_лет?• 18 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
Ви ж уточнюйте, що ви зрівняли минулий і теперішній. У автора питання про теперішній час.
Кракадэ• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Do you have a cat?
Але вони have got форму проходять.
Ну тошибка вообще для начального уровня, наверное еще дополнительно уточнила, что и так можно
Do you have a cat?
Это же вы из контекста вырвали, не просто она отрабатывала have you got, а сказала , что можно и do you have, обычно всегда это рядом идет и вместе объясняют, что тут надо do, а тут нет
Do you have a cat?
ФрекенБок• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Do you have a cat?
Але вони have got форму проходять.
Pараз взагалі стало не зрозумілим. Якщо зараз вони проходять затосування виразу have you got, то чому репетитор виправляє на do you have? Ви впевнені, що дитина до кінця розібралась, що взагалі відбувається на уроці і що було в завданні?
Вишиванка• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Do you have got a cat?
Це що за абра-кадабра? Не вірю, що вчитель саме так написала. Можете скрін показати?
Анонім Перший• 18 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Do you have a cat?
Вы неправы.
Если это младшая школа, то сначала отрабатывается форма с have got. И ни в коем случае нельзя путать ребенка, что а вот можно еще так. Из-за это потом у детей каша в голове.
Скорая помощь
• 18 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
Це була тема have got молодші класи. Ніяких складних конструкцій не було.
Вона стверджує
Що кажемо I have got ....
А запитуємо do you have...?
Does she has....?
Вона стверджує
Що кажемо I have got ....
А запитуємо do you have...?
Does she has....?
Вишиванка• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Do you have got a cat?
Ви ж пості 13 зовсім інше написали….
Скорая помощь
• 18 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ось і я про це .
Кракадэ• 18 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Вы неправы.
Ну смотря сколько лет ребенку) может это взрослый подросток)
А тут беспокойная мама)
Анонім Перший• 18 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
А тут беспокойная мама)
Уже мама написала, что это младшая школа.
Скорая помощь
• 18 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Та мы вже вирішили. Бо запит був саме розговорити дитину. А вона тільки по граматиці іде, яку дитина знає. Ще і виходить не правильно виправляє.
Дуб береза• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Не будет дела , автор
ФрекенБок• 18 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Вона стверджує
Що кажемо I have got ....
А запитуємо do you have...?
Does she has....?
Вона стверджує
Що кажемо I have got ....
А запитуємо do you have...?
Does she has....?
Ще і does she has...
Нехай дитина сама зробить завдання, отримає зауваження і ще раз пройде матеріал, який не засвоїла. Тому що мама, яка не знає мови навіть на начальному рівні, може зробити тільки гірше, якщо почне втручатися і підказувати.