Скорая помощь• 18 ноября 2024
Хто знає англійську. Питальння have got як правильно ставити? Репетитор іншої ду
Новий репетитор каже що дитина не правильно ставить.
Варіант дитини Have you got a cat?
Варіант репетитора з do , does .
Варіант дитини Have you got a cat?
Варіант репетитора з do , does .
Замулена ріка• 18 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
Якщо далі в реченні було ’чи був в тебе кот влітку 2020 року’ або ’чи був в тебе кіт, коли ти жив в дитинстві у бабусі’, то більш коректно have you got.
А якщо речення для перекладу звучить як ’у тебе є кіт?’ або ’У Олега є кіт?’, то ту я би питала Do/does you/he have a cat?
Have got взагалі не використовується у минулому часі. Тому ваші приклади некоректні. У минулому тільки з have, а значить в питанні did you have….?
По темі - якесь непорозуміння автора з репетитором. Це початковий рівень, і складно уявити, що репетитор не знає елементарного.
Без образів• 19 ноября 2024
Компетентність репетитора - велике питання. Я б не продовжувала з нею. А дитина ваша молодець, намагається протистояти тупізні. Мені б такого учня.
ТаПрямТам• 20 ноября 2024
Вопросительные предложения
Вопросительное предложение с конструкцией “have got” строится по следующей схеме:
“have”/“has” + действующее лицо + “got” + остальная часть предложения
Have you got any clue why she is getting promoted and you’re not? Maybe it has something to do with the fact that she was invited to our boss’s Birthday? — У тебя есть какие-нибудь предположения, почему её повышают, а тебя нет? Может быть, это как-то связано с тем, что её пригласили на день рождения нашего начальника?
Есть и второй вариант:
“Do”/“does” + действующее лицо + “have” + остальная часть предложения
Do you have any tea about our new colleague? I heard she´s planning to take maternity leave within a month. — У тебя есть какие-нибудь сплетни про нашу новую коллегу? Я слышала, что она планирует уйти в декрет по уходу за ребёнком в течение месяца.
Есть и второй вариант: